Lista ocen Hyundai Getz (210) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafał
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Przy dynamicznej jeździe i powyżej 120 km/h jazda głośna. Przy jeździe spokojnej cichutko. Chyba typowa charakterystyka małych aut.
~Konrad.B.N.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
do 100 km/h nie słychać, między 110 a 120 słychać, powyżej - kląskanie kół po asfalcie. Silniczek brzmi bardzo przyjemnie
~Maciek D.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Cichy podczas jazdy po mieście (z wyjątkiem momentów gdy trzeba "dociskać" na trójce). Na autostradzie ledwo słychać radio.
~Pilot.
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Do 3,5 tys. obrotow jest cichutko. Powyzej zaczyna byc slyszalny silnik. Ale na trasie przy 130 km/h jest bardzo dobrze.
~Mick
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Cichutki! Dopiero powyżej 100-110 km na godzinę silnik zaczyna głośniej pracować - ale tak jest w prawie każdym aucie...
~Moksia
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
bez rewelacji - mam nadzieję, że w nowym modelu to poprawili - przy wyższych obrotach - można wyłączyć radio:(
~promyk
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
całkowita cisza!!! jesli np. jedzie sie na biegu piątym z prędkością 70km/h slychac wtedy tylko delikatny szum opon
~iksmada55@02.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód posiada dobre wyciszenie pracy silnika do 120 km/godz., powyżej tej prędkości głośność jest słabsza niż w Renault-Clio.
~KiNtAmPo
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W porównaniu do SKODY GOLFA CZY FIATA PUNTO jest najcichszy,nie wyje, dopiero przy 140 słychać szum przez plastiki
~RAFI
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przy prędkości ok. 130 słychać go wyraźnie ale mi to prawie nie przeszkadza - przynajmniej wiem, że nie zgubiłem silnika