Lista ocen Hyundai i30 I (303) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Odbojniki amortyzatorów - standardowa usterka w tym modelu. Nie przeszkadza w jeździe, choć hałasowało na nierównościach. Przy zamykaniu szyb dość głośno uderzają na koniec - dziwne zjawisko... Standardowo kłopoty z tankowaniem - pistolet na początku bardzo często wybija.
~graf
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Po zatankowaniu do pełna zdarzyło się że po przejechaniu się polskimi drogami paliwo wybiło przez wlew. A tankowałem do pierwszego odbicia. W fiacie we wlewie było przynajmniej takie zabezpieczenie w formie plastykowej klapki zabezpieczającej przed wybiciem paliwa.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Sól zeżarła kostkę łączącą przewody otwierania bagażnika w klapie,przez co sama się otwierała w czasie jazdy. Zrobiłem sam,koszt 0zł,czas pracy 15min. Żarówki zaczęły się przepalać co kilka tyś kilometrów. Założyłem LED-y,od 3 lat nie zmieniałem żarówek.
~olo
Hatchback 1.6 126KM 93kW
malowalem 2 elementy nadwozia. 1 z nich to korozia (zle spasowana lampa 3 stopu powodujaca odprysk lakieru). 2 skaza lakieru. odpadl fragment zewnetrznej klamki. zanikal wyswietlacz radia. wszystko usuniete w ramach gwarancji za darmo.
~lognith
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Trudno mi ocenić obiektywnie, bo nie mam porównania z innymi autami. Jak dotychczas dotknęły mnie: odbojniki (powszechne w roczniku 2009), radio (wymienione na gwarancji) i blokująca się szyba z tyłu (10 minut naprawy w ASO). Daję 4 gwiadki.
~zegar55_1907@o2.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
likwiduje codziennie rozne trzaski,piski w kabinie podkładajc gumki pod trzeszczace elementy na bruku.przewody elektryczne tez uderzajac wydawaja odgłosy,wystarczy je podwiazace Musze przyznac ze udalo sie zlikwidowac drobne piski jest super
~Wymagajacy
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Czy po to kupuje się nowy samochód żeby jeździć z nim do serwisu - chyba nie dlatego ocena 1. Po 2 miesiącach klamka od tylnych drzwi odpadła podczas otwierania... Póżniej już tylko pas bezpieczeństwa który się nie odpina, pęknięta uszczelka od drzwi.
~P.Sz.
Hatchback 1.4 109KM 80kW
W ciągu 47 tys km 3x przepalona żarówka świateł mijania. Głuchy dźwięk dobijania (?) zawieszenia z tyłu, naprawiony w ramach przegladu gwarancyjnego (podobno była jakaś parta z tymi wadami i usuwane jest w ramach akcji serwisowej)
~luigi
Hatchback 1.4 109KM 80kW
tam jakieś drobiazgi: srebrna powłoka na kierownicy się łuszczy we wszystkich autach i wygląda ohydnie, stukające odbojniki amortyzatorów, troche skrzypi kokpit może temu że na słońcu stawiam w lato, porysowany lakier od patrzenia
~MIRAS
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Moja trzyletnia córka otwiera drzwi ,klamka zostaje jej w ręce,żona otwiera drzwi to samo ja też plastik zatopiony idiotycznie w aluminium.Zabawki WADER to dla hyundaya niedostępny wzorzec i ta gwarancja którą można sobie .....