Lista ocen Hyundai i30 I (303) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzyżowiec
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Gdyby nie akcja serwisowa odbojników dałbym 5, ale po prostu miałem pecha akurat trafić na serię z czech ze źle sklejonymi odbojami, więc nie rzutuje to na wizerunek Hyundaia, tym bardziej że sami zadzwonili i mnie zaprosili:)
~Mawik73
Hatchback 1.4 109KM 80kW
W roczny samochodzie skrzypią zawiasy drzwi, plastyki deski, notorycznie co 5000-6000 tys km palace sie przednie żarówki, wymiana w serwisie 35-50 zł jak masz czas to mozeż rozbierać sam klika elementów!! Powodzenia!!!
~Krzysiek
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Póki co odpadły odboje amoprtyzatorów... usterka fabryczna... setki hyundai i30 jeżdzą do serwisu, a tam brak odboi.. trzeba czekać, a to ból większy niż sama usterka. Mają zrobić w ramach gwarancji. Poza tym nic się nie dzieje.
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Te nieszczęsne stuki w kolumnie kierownicy... serwis dokonał wymiany \"zestawu naprawczego kolumny kierownicy\", ale niewiele to pomogło. Nic poza tym. Jesli Panowie z Serwisów zaglądają na tę stronę, to polecam problem ich uwadze.
~Witold L.
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Zaraz po wyjechaniu z salonu zapaliła mi się kontrolka poduszek. Wizyta 3 dni później i po 20 min . po sprawie. Rozłączył się przewodzik w prawym słupku pomiędzy drzwiami, pod plastikiem, na dole. Teraz ma prawie 2 tysiące i nic.
~SAINT :)
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Jakość wykonania bardzo dobra. Wszystko ładnie spasowane i nie skrzeczy. Jedyne co, to denerwuje mnie że wycieraczka czasem skrzypi piórem gdy niewiele pada - raz się to zdarza a raz nie - przy identyczej intensywności opadów.
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
po przebiegu ok 1000 km wymiana rolki napinajacej od paska osprzetu silnika (miala bicia na boki), a teraz zgloszona wada lakieru na dachu czekam na decyzje. Jednakze nie dyskwalfikuje to samochodu z Fabia mialem wieksze przejscia.
~Posiadacz Hyundaia i30
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
O dziwo w tym przypadku drobnych awarii w zasadzie nie doświadczyłem. Elektryka działała bez szwanku. Może ciut zbyt często przepalają się żarówki H7 (gdzieś raz na rok), ale to jakoś idzie przeboleć.
~Paweł Sz.
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Przez rok nic. Wymieniłem tarcze, klocki, olej ale to raczej eksploatacja. Dużo czytałem o przepalających się żarówkach - przez rok nie padła ani jedna- zapalam i gaszę auto na światłach- może to jest recepta.
~plotom
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
w moim egzemplarzu pojawiają się stuki w kierownicy, skręcając w lewo. Zimą czasami muszę grzać dwa razy świece (przy -5 stopni) ale nie zawsze. Na dniach przegląd, także zgłoszę te usterki ;)