Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2004-2008 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogusław Najnigier
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Hyundai uczył się przynajmniej 25 lat od Mitubishi i okazał się pojętnym uczniem, jeśli idzie o budowanie samochodów (miałem 3 różne Mitsu). Wybrałem model do moich potrzeb i warunków oraz oczekiwań, choć myślałem o nowej Sonacie. Możliwości aranżacji są duże (potrzeby, kolory, tapicerka, silniki na polskie warunki etc.), zwłaszcza jeśli sprzedający stara się o klienta. Odpowiedniki innych marek są średni 10.000 - 12.000 zł droższe, nie...
~Grzegorz
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Zapłaciłem 93 tys. Dealer wziął moje stare auto w rozliczeniu. Za tę cenę nie kupiłbym żadnego auta innej marki o podobnych parametrach. Najtańszy RAV4, czy Outlander to min. 120 tys. Nie warto wyrzucać 30 tys. zł dla samego snobizmu, no chyba, że kogoś na to stać. Mnie nie stać.
~njacek@gmail.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Tu naprawdę nie można się przyczepić o nic. Za rozsądne pieniądze można mieć BARDZO DOBRZE wyposażony samochód, który jest ładny, sprawia frajdę i doskonale jeździ. Cena najprostszych wersji jest jak niektórych kompaktów, a cena nawet najdroższej wersji nie powala na kolana. Polecam.
~Artur
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Prosty samochód bez fajerwerków ale za naprawdę przystępną cenę. Jeśli zaakceptuje się kilka mankamentów da się być z niego zadowolonym. Zaznaczyłem że kupiłbym go jeszcze raz, bo nie ma opcji NIE WIEM. Po 3 miesiącach NA RAZIE mi się podoba, ale co będzie po roku czy dwóch ????
~Piotr
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Jak na razie jest super (10.000 km) Uwazam ze jest to najlepsze autko w tej klasie Mialem okazje rozmawiac z wlascicielami eksplatujacymi te auta w Afryce, na Haiti !! i wszyscy podkreslali bezawaryjnosc auta zwlaszcza zawieszenie potrawi wytrzymac wiele
~szymon18051983
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
nie można było tego zrobić tak samo dobrze i taniej-IDEALNIE; w tej cenie to bezkonkurencyjne auto typu kompaktowy SUV (nissan i inni są o połowę, lub ze 2x drożsi przy tym samym roczniku i wyposażeniu)
~daniel
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
plastkiki szczegółnie w bagażniku szybko się zniszczyły, ze względu na wózek dziecięcy, ale ta cena i dodam że blacha też bardzo dobra i świetne zabezpiecznie antykorozyjne od spodu.
~poker
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
za te pieniądze to najwyżej kupicie jakiegoś szmatławego passata po porządnym dzwonie a potem będziecie jeździli po mechanikach z udawaną dumą posiadacza VW,ja wybieram tucsona
~Czarek
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Do tej pory uważam, że był to doskonały zakup. Cena zakupu jest zdecydowanie adekwatna do jakości. Obecnie zastanawiam się nad kupnem następcy Tucsona czyli IX35 lub Santa Fe.
~VD
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Myślę, że cena za używane auto z rocznika 2008 jest raczej za niska, biorąc pod uwagę jego zalety i niewiele kłopotów podczas jego eksploatacji.
Hyundai Tucson I SUV