Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee II

Silwanus, 12 lat temu
Silnik 4.0 i 190KM 140kW
Rok produkcji 2001
Jeep Grand Cherokee II 4.0 i 190KM 140kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Ogólnie jestem zadowolony . Za kwotę (po wsiech w/w naprawach) 27 000 zł mam auto b. wygodne,nieźle wyposażone (skóry,pełna elektryka) i co dla mnie najważniejsze mocno uniwersalne.
Bardzo ładnie równiutko pracuje choć Zdałoby się nieco więcej koników tak koło 220 bo trochę wymięka pod górki na trasach górskch
moja zdechła będąc na pozór w pełni sprawną i płynnie zmieniającą, koszt - 4 000 zł odlot. przed zdechnięciem i teraz pracuje łanie płynnie zmienia i ładnie przyspiesza
Pływak na trasie ale za to jaki mięciutki na dołkach (mój to WJ z USA).Do w miarę normalnej jazdy koniecznie nie przeginać z szerokością gum(standardy) i w pełni sprawne zawieszenie od końcówek, sworzni po amor skrętu . Przekładnie kierownicza nieprecyzyjna pewno dlatego, że to zabytek zaawansowany technicznie jak z naszego ciągnika Ursus lub stara 200
słupki z przodu trochę szerokawa ale to do przyzwyczajenia
Tu jest OK
Bardzo OK
Ujdzie
Myślę, że jak na bądź co bądź pseudo terenówkę z dwoma mostami i reduktorem to bardzo dobrze.
Jak wyżej jak na prawie 2 tonowe pseudo terenówke z napędami na dwie łosie to bardzo dobrze
Uważam że dobrze
Tu jestem trochę rozdarty w opinii bo choć w swojego wsadziłem dużo: - skrzynia - przekładnia kierownicza - zawieszenie - pompa wodna to jest teraz bardzo zdyscyplinowany i nie nawala nic. Myślę że trafiłem zajeżdżony i zaniedbany przez wcześniejszego właściciela egzemplarz co się zemściło akurat na mnie .
jak wyżej a oprócz tego lekka korozja drzwi na dole na spawie i progach od dołu.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 4.0 i 190KM 140kW [l/100km]

18,0