Lista ocen Jeep Grand Cherokee II 3.1 TD 140KM 103kW 1998-2002 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JeePac
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Jeżeli wszystko jest sprawne to climatronic utrzymuje żądaną temperaturę bez względu na porę roku. Tzw blendoorsy są mankamentem i dość szybko się psują - trzeba plastikowe koniecznie wymienić na aluminiowe. Podgrzewane przednie siedzenia byłyby super-bajerem gdyby nie były jeszcze bardziej awaryjne - naprawa po prostu się nie opłaca.
~JN78
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Auto ma aut Klima tak, więc jeśli ustawia się nawiew na szyby to Klima działa bez naszej wiedzy należy o tym pamiętać. Zimą niestety nie powala na kolana palców nie odmrozimy, ale luksusów nie będzie. (Musiałem przy tęgich mrozach przysłonić się chłodnicę, bo silnik nie osiągał właściwej temperatury)
~Jasiu_Walczak
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Chyba jedyny mankament Jeepa to taki , że siedząc z tyłu zimą czuć chłód . Jest tylko jeden , mały nawiew.Uciążliwe podczas dłuższej trasy. Troszkę się nie postarali jak na taką klasę auta .
~Wojtek
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
blend doors i slabe grzanie - to standardzik. Brak filtra pylkowego ogromny minus i nawet jakby sie chcialo go zamontowac to nie ma gdzie. Ale to nie ma byc komora tlenowa czy sauna.
~Mirosław
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
jeepy mają problemy z klapkami od ogrzewania ale postawiłem do mechanika wystawił mi rachunek na 680zł i mam to z głowy chodzi elegancko ale zaznaczam jest to wydatek raz na wiele lat
~Plutonio
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Bez zarzutu, choc po zakupie musialem zakupic na allegro uzywana pompe klimy.Ogrzewanie czy klima bardzo wydajne i nie budza zastrzezen.
~Bigi
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Szału nie ma, ale tragedii też nie. Podstawa to wymiana filtra kabinowego.
~momo
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Latem klima -super działa. Zimą szybko się nagrzewa i jest miło i przyjemnie.
~Darek kroll
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
SUPER. W zimie nie trzeba webasto a latem klima super daje
~Staszek krak.
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Jak silnik nie działa to i ogrzewania nie ma