Lista ocen Jeep Grand Cherokee (505)

~mario
Jeep Grand Cherokee III
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
fajne auto , trochę inne niż wszystkie europejskie
~flyjacki
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Wszystko Ok, jednak zawieszenie zestrojone bardziej w teren niż na asfalt. Wkurzają mnie mosty które są zbyt głośne, na oryginalnych felach za szybko pojawiają się odpryski lakieru, fatalne tarcze hamulcowe, które powyginały się po przejechaniu 15 000 km. Oczywiście w serwicie mają do tego modelu wentylowane to znaczy że mój przypadek nie jest odosobniony. Polecam natomiast nowy model bo to całkowicie inna bajka. JEST REWELACYJNY. Zaraz widać...
~siero@poldentax.pl
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Jestem fanem tego auta. Niezależnie od jego wielostronnych zalet i nielicznych wad, najważniejsze jest dla mnie uczucie wolności, niezależności i luzu którego Grand jest synonimem. Polecam wszystkim amatorom przygód na bezdrożach i bezstresowej jazdy na asfalcie.
~ja
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
silnik pracuje całkiem ładnie, jeśli chodzi o osiągi też jest przyzwoicie (Silnik)
3,7
~serek
Jeep Grand Cherokee I
Terenowy 5.2 i V8 Limited 211KM 155kW
moze po prostu źle trafilem, albo ktoś mnie oszukal, przed zakupem samochod wyladowal w raffi.pl goscie powidzieli ze za takie pieniadze to trzeba go brac, oczywiscie na dzien dobry pakiet stratowy (oleje filtry...) i po 8 tys poszla skrzynia biegów ( 4500zł) natomiast teraz chodzi pieknie. :) (Skrzynia biegów)
~Nazarek@poczta.onet.pl
Jeep Grand Cherokee III
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
na razie nie mam uwag krytycznych po za złą widocznością w lusterku wstecznym wewnętrznym.
~Lucjan L
Terenowy Facelifting 6.4 V8 468KM 344kW
Świetna Auto jednak często stojąca na warsztacie. Problemy z układem hamulcowym a teraz rozebrany silnik.
~Luki
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Świetne auto, Wersja Summit z zawieszeniem pneumatycznym super komfort. Jestem zaskoczony spalaniem na poziomie 8-8,5L. Skrzynia 8 biegowa sprawuje się rewelacyjnie. Całość jak narazie bezawaryjnie i oby tak dalej!.
3,7
~fokow
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
Przetrwa chyba wszystko. "Gazowanie" LPG nie robi na nim żadnego wrażenia :) (Silnik)
~LUK
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Widlasty 3.0 Diesel z Fiata mruczy jak \"kociak\" 2 tonowy wielkolud zbierający się do 100 w 10 sekund robi wrażenie. (Silnik)
Jeep Grand Cherokee