Lista ocen Jeep Grand Cherokee (504)

~Misiek
Terenowy 5.2 i V8 Limited 215KM 158kW
Samochód bardzo dobrze się w sumie spisuje. Czuć przyjemność z jazdy. Ciężko byłoby mi się z nim rozstać.
4,1
~Emil
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Auto bardzo fajne. Każdy chce się nim przejechać, żeby zobaczyć czym jest Jeep. Jak za te pieniądze to nie dość, że mamy całkiem luksusowego SUVa to jeszcze prawdziwą terenówkę - leciwe to już zazwyczaj ale jednak :)
~JA
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
To auto trzeba kochać, jest bardzo stylowe, kapryśne dość drogie w utrzymaniu. Jednak jak to mawia Clarkson że to właśnie zawodność, i charakter auta nadaje mu duszę,Nie polecam auta ludziom dla których pokonywanie kolejnych kilometrów jest tylko obowiązkiem a nie przyjemnością
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Nic dodać, nic ująć-super! Jestem bardzo mile zaskoczony, choć dużo się spodziewałem. W terenie bardzo dobrze, na trasie też-ja właśnie takiego samochodu szukałem!
3,5
~Artii
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
rozczarowuje bo czlowiek sie napala a to cudo wcale cudem nie jest. troche luksusu, troche plastiku polaczone po amerykansku. Na polskich drogach sie nie sprawdza - jest bardzo meczace przy dynamicznej jezdzie. Generalnie wole osobowe auto na codzien.
~bubu900
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
jest to wdzięczne autko jesli sie o nie dba, i jesli był dbany podczas wcześniejszej eksportacji.
~Dariusz
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Auto wygodne, duze, pojemny bagaznik, naglosnienie i radio lepsze od bose z audi a8, silnik sztos, dzwiek kozacki
~herte
Terenowy 5.2 i V8 Limited 211KM 155kW
Mocny silnik, napęd na 4, duży prześwit, duże koła to super jazda w każdych warunkach. Do tego bardzo bogate wyposażenie i wygoda. Jazda daje wiele radości, no i ten samochód ma charakter. Na typowy off-road szkoda mi go
3,4
~fill
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
typowy ´´amerykaniec´´ bardzo ladne autko , wygodne , dosyc miekkie zawieszenie jak na suv. mysle ze gdyby go produkowali japonczycy to z czystym sumieniem mozna by bylo Jeepa Grand Cherokee polecac wszystkim, narazie wybieram jeepa za wygode ladne nadwozie - zaprojektowane z amerykanskim rozmachem
2,9
~fungus
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
Podsumowując....po trzech latach użytkowania cieszę się,że sprzedałem mojego WJ. Kosztował mnie dużo pieniędzy i czasu aby doprowadzić go do sensownego stanu a wcale zniszczony i wyeksploatowany nie był. Kupując używanego WJ musisz się liczyć z pakietem startowym minimum 1500 zł. Mój pakiet startowy trwał dwa lata...;D. Uwaga o napędzie...4x4 w WJ jest tylko wtedy kiedy zapniemy reduktor na 4LO. 4x4 na 4 HI w przypadku skrzyni quadra drive i...
Jeep Grand Cherokee