Lista ocen Jeep Grand Cherokee (504)

~Łukasz
Terenowy 5.2 i V8 Limited 211KM 155kW
Genialne auto za rozsądne pieniądze. Auto z duszą i charakterem, wyposażone we wszystko co tylko jest możliwe. Mega wygodne na długie trasy, niezawodne oraz szykowne. Szczerze polecam.
~Mirosław
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Czołg. Jadąc tym samochodem czujesz że ludzie mają respekt do ciebie a twoje odczucia są takie jak byś mógł wszystko i wszędzie polecam diesla
~maro_one@poczta.onet.pl
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
przerzuca miękko, ale przy gwałtownym przyspieszeniu potrafi szarpnąć, moze to już kwestia zużycia (Skrzynia biegów)
4,1
~Adam
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
Idealne auto do jazdy miejskiej, nie straszne mu torowiska i wysokie krawezniki pomimo duzych rozmiarow bardzo zwrotny co pomaga przy parkowaniu. Jesli ktos oczekuje zuzycia paliwa na poziomie golfa tdi to niech poprostu kupi golfa. Ceny czesci zamiennych nie sa wygorowane.
~Jeep39
Terenowy 2.7 CDRi 163KM 120kW
Wspaniałe auto dla ludzi ceniących komfort i mobilność. Drogi po których mogą jeździć Jeepy są tylko w sferze marzeń kierowców zwykłych aut. Wyrwy w asfalcie, błoto, woda, piach czy krawężniki nie robią na nim wrażenia.
~Wilga
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
Niestety musze je sprzedac trafiła mi się eksra 300m 3.5 V6 250 KM
3,5
~lolek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
NIe jest to samochód miejski ale posiadając znajomych w górach i często do nich wpadając nie wYobrażam sobie innego auta
4,1
~prezes_007@op.pl
Terenowy 3.1 TD 140KM 103kW
jestem zadowolony miałem różne terenówki, jeep jest bardzo uniwersalny bardzo dobrze radzi sobie w terenie jak i w trasie. Inne co miałem były nastawione albo na terem albo na trase . w Jeepie ten stosunek jest 50/50 i to mi się podoba
2,9
~dusker@interia.pl
Terenowy 5.2 i V8 4WD 220KM 162kW
fura ogolnie niezla. W mojej pamieci pozostawila bardzo przyjemne wrazenia z jazdy. Rowniez silnik o pojemnosci 5.2 mimo swej nie wygorowanej mocy zasluguje na pochwale, min. ze wzgledu swa prace oraz niezawodnosc. Sa to jednak jedyne pochlebstwa odnosnie tego samochodu, gdyz wszystko poza silnikiem dosc czesto sie psuje, a jego naprawy nie naleza do najtanszych.
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee
11,8
18,6
14,1
22,0
~SzeXo
Terenowy 4.0 i 190KM 140kW
Silnikowi brakuje trochę przyśpieszenia. Największa awaria to wyciek spod pompy chłodzenia przy 120 tys. wymieniona cała pompa z robocizną koszt około 400zł, przy 130 tys. awaria sterownika wentylatorów- koszt ok 250 zł z robocizną (Silnik)
Jeep Grand Cherokee