Lista ocen Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW 2004-2010 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zenon_fajger
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Prawie od zawsze pali się kontrolka silnika, ze względu na błąd czujnika sondy lambda. Po skasowaniu za 2-3 dni zapala się znowu.Co ciekawe błąd zniknął na tydzień, przed zaplanowaną wymianą sondy, co miało rozwiązać problem. Skoro jednak zamówiona sonda przyszła, zdecydowaliśmy z mechanikiem, żeby ją wymienić, bo "gorzej przecież nie będzie". I po 2 dniach kontrolka znowu się zapaliła (co nie przeszkadza w normalnej jeździe).
~romanek_62@o2.pl
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
dużo dodatków w cenie samochodu . Dla mnie dobre radio , klima , światło zapala się po przekręceniu stacyjki , więc nie trzeba pamiętać o tym głupim przepisie w lato , kompas w lusterku , czujnik cofania z sygnalizacją dżwiękową i ilością metrów , tempomat .....
~Stan
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
dużo tego było ale plus takie że kia jak się zepsuje to dalej jedzie nie staje w trasie no poza dwom usterkami alternator i sprężarka klimy zatarte koło
~Maciek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Czujnik temperatury zew. (sam się naprawił). Silnik wycieraczki tył - ok 400zł. Kompresor klimatyzacji wymieniony na nowy i potem jeszcze naprawiany.
~krisk
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
lewarek zmiany biegów mechanizmy otwierania bagażnika- uszkodzone sprężyny- wada fabryczna
~KOKOSZ
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
wypadł mi bezpiecznik jakiś główny i wariowała elektryka - wystarczyło go dopchnąć... po za tym jest ok
~Paweł
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Po paru wpadkach stwierdziliśmy , że na żarówkach się nie oszczędza.
~Łukasz
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Narazie nie mialem zadnych usterek cos pewnie wynikniw kiedys ale to jest normalne.
~wojtek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
raz był problem z górną lampą stopu. Ale się samo naprawiło;-)))
~Kuba
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Właściwie bez uwag. Rusza na 20 stopniowym mrozie, upał dobrze znosi.