Lista ocen Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW 2004-2010 (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Auto jest wysokie i siłą rzeczy nie będzie się zachowywać jak sportowe, Natomiast prowadzenie na śliskiej nawierzchni rewelacyjne. nie wiem czy to kwestia wyważenia auta czy napędów 4x4, ale w tym aucie naprawdę czuć kiedy tył zaczyna odjeżdżać i wystarczy naprawdę niewiele żeby przywołać go do porządku w takiej sytuacji. Na śliskiej/ośnieżonej nawierzchni jak dla mnie prowadzi się rewelacyjnie. Do tego mam trudny dojazd zimą do domu a od...
~Stan
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Cicho i spokojnie, nie robię prawie nic przy zawieszeniu, maglownica cieknie od 3 lat dolewam płynu j jeżdżę dalej nie chce się rozsypać, auto pływa zimą na drodze, zarzuca tyłem niepewnie się czuję w tym aucie na śliskiej drodze, coś nie tak z tylnim zawieszeniem
~Kuba
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Auto pewnie siedzi na drodze i prowadzi sie go przyjemnie. Bardzo dobre wspomaganie kierownicy. Postawiłbym 5 gdyby nie słaby promień skrętu, o dziwo Sorento ma wyraźnie lepszy. Czasami trzeba się mocno nakręcić kierownicą. Naprawdę ogromna poprawa w stosunku do starego modelu.
~zenon_fajger
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Bez problemów, trzyma się drogi (choć może nie tak, jak "Multipla", którą wcześniej jeździłem), nie czuje się nierówności. Pierwszy remont zawieszenia robiłem przy przebiegu prawie 200 tys. Jeżdżę spokojnie i po asfalcie, więc nie mam szczególnych wymagań.
~krisk
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Jedynie do czego można się przyczepić to przyczepność 1 osi- przy ruszeniu z miejsca na mokrym asfalcie- trzeba delikatnie operować pedałem gazu, 140kM robi swoje:)
~jaco
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Fajnie się prowadzi, całkiem nieźle trzyma się drogi, na śniegu rewelacja mimo że jeździłem na letnich oponach. Napęd na 4 koła to jest to.
~Darek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Bardzo mały promień skrętu.Zawieszenie dobrze tłumiące nierówności naszych super dróg. Napęd 4x4 naprawdę działa- pomógł wydostać się z błotnistej drogi.
~Ygal Amir
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Strach trochę wjechać sześćdziesiątką nawet w łagodny łuk drogi ale generalnie auto prowadzi się bardzo dobrze.
~rozczarowany
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Średnio, może dlatego że wysoki, może przez hałas jeździe towarzyszy lekki stres. Może się jeszcze pzzyzwyczaję...
~Paweł
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Niedawno szwagier, który jeździ Audi Q5 był zdziwiony jak ten samochód neutralizuje studzienki.