Lista ocen Mazda MX-5 III (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukas
Cabrio 1.8 i 16V 126KM 93kW
To roadster więc musi być mało miejsca i tak właśnie jest. Dwie osoby i koniec. I bagaż nieduży. Jest dość ciasno, to jest ciaśniejsze auto od niektórych roadterów np. BMW. Za to jest bardziej sportowo. Jeśli o mnie chodzi to na etapie projektu tego typu samochodu dawałbym prikaz, żeby wzięli pod uwagę, że także wysocy i dość duzi Europejczycy będą tym jeździć, o Amerykanach nie wspominając.
~monkahead
Cabrio Facelifting 2.0 MZR 160KM 118kW
Roadster dla 2 osób, dałem 5 gwiazdek tylko dlatego żeby nie zaniżać całkowitej oceny pojazdu ale moim zdaniem, akurat w tej kategorii, nie powinien on być w ogóle oceniany ... nikt nie kupuje tego auta dla przestrzeni, no chyba że nad głową ... wtedy "sky is the limit!"
~piotr
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
Za malo miejsca na lewa stope (mam duzy rozmiar buta i przy szerokim bucie jest kiepsko), reszta bez zastrzezen, a maly nie jestem. Kolega (2m) jednak nie dal rady wsiasc za kierownice. Bagaznik ok, wystarczyl dla 2 osob na wakacje (to mnie zaskoczylo).
~Jarek
Cabrio 2.0 i 16V 167KM 123kW
Jeździłem do tej pory samochodami klasy toledo, almera, primera, oktawia, ostatnio civikiem - hybrydą - wszystkie nowe - ten jest pierwszy o którym żona powiedziała, że po przejechaniu 1000 km nie boli ją \"tylna część ciała\".
~sylwia
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
wystarczajaca! choc ciezko mi sobie wyobrazic wiekszego faceta czy kobiete (ponad 175 albo 75kg) w takim autku - ono "z natury" wyglada delikatnie, wiec ktos o takich gbarytach troche psulby wrazenie tej lekkosci ;)
~tołdi
Cabrio Facelifting 2.0 MZR 160KM 118kW
Wzrost powyżej 180 cm dyskwalifikuje. Sam mam 180 cm i to jest chyba wzrost graniczny do tego auta. Bagażnik mały - okazuje się ledwo wystarczający nawet na krótkie wypady.
~wyMIATAcz
Cabrio Facelifting 2.0 MZR 160KM 118kW
Jestem kurduplem więc nie narzekam jak ci malkontenci, których mamy karmiły kiedyś brojlerami. Poza tym jak otworzę sobie dach, to mam lata świetlne przestrzeni nad głową.
~janusz.goral@wp.pl
Cabrio 2.0 i 16V 167KM 123kW
Mam 183 cm wzrostu i żadnych problemów z przestrzenią dla siebie. Również pasażerki nie narzekają (poniżej 198 cm ;-))) Bagażnik wbrew pozorom bardzo ładowny. W sam raz dla dwojga.
~sklep@tapi.com.pl
Cabrio 2.0 i 16V 167KM 123kW
W porównaniu do pierwszej generacji, przestrzeń dla pasażerów jest ogromna. Generalnie miejsca jest dużo, a bagażnik spokojnie wystarczy na kilkudniowy wypad dla 2 osób.
~chebum
Cabrio Facelifting 2.0 MZR 160KM 118kW
Dwoje się zmieszczą. Jest mocowanie ISOFIX, ale pas dziecko samo nie zapnie.