Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.4 82KM 60kW 1997-2004 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Christophorus21
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
W środku tego klocka jest naprawdę dużo miejsca. Wiadomo ze to nie jest limuzyna ale spokojnie pozwala na podróżowanie 4 osobom. Świetnym patentem jest regulowana tylna kanapa (razem z oparciami) jeśli mamy potrzebę to albo powiększamy bagażnik albo ilość miejsca na nogi. Kiedy wyjmiemy tylne kanapy to dostajemy przestrzeń niemal jak w busie. Co najważniejsze - w bagażniku nie mamy żadnych skosów!
~1211@wp.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
cudów nie ma.... choc jak na auto bez przodu , tak wysokie, to jednak najlepiej nie jest, o ile z przodu wysokie osoby beda mialy wygodnie to te za ich placami napewno beda narzekac.
~M@reS
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Przestrzeni bardzo dużo.....mogłem porównać z Toyotą Yaris (wymiary takie same po za wysokością) i w A klasie czuje się przestrzeń...super.
~Macius
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Z przodu genialnie, z tylu ciut slabo. Zwlaszcza gdy powieksze bagaznik. Ale czego sie spodziewac po takim malenstwie?
~Saiien
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Ocena przestrzeni dla kierowcy i pasażera (przód): 4,5! Ocena przestrzeni dla pasażerów (tył): 2,5! Ogólnie ocena: 3,5!
~maciek z miasta
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
przód ok ,tył mało miejsca ale mam wersję krótką siedziałem w wersji long jest lepiej
~M
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
z przodu może być, z tyłu miejsca naprawdę bardzo dużo, fotele arcyniewygodne, a z tyłu to w zasadzie ławka
~Richard
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Bardzo duzo miejsca w tyle! Jestem mile zaskoczony.Dobra regulacja siedzenia kierowcy.
~paweł
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Naprawdę nieżle ,a z zewnątrz by się nie wydawało że tyle miejsca będzie w środku auta

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Suszki
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Z przodu dużo miejsca, ale z tyłu miejsce raczej dla małych dzieci.