Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.4 82KM 60kW 1997-2004 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1211@wp.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Hamulce nie najlepsze, działaja \"flegmatycznie\" jesli moznaby tak to ujac, w kazdym razie nie daja dobrego czucia auta przy hamowaniu. Prowadzenie niezbyt precyzyjne ale ujdzie, po miejskim aucie nikt nie powinien oczekiwac prezyjnego ukl. kierowniczego, wysokie i waskie, jakby mialo sie wywrocić, glosno bylo o nich podczas testu tzw. łosia.. poprostu sie wywracaly, ESP to koniecznosc w tym pojezdzie. Co do jazdy zima... tragedia jesli tylko...
~Christophorus21
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Super hamulce - miałem kilka razy sytuacje awaryjne i auto dosłownie staje w miejscu! Poza tym mamy ABS i ESP które pilnują żebyśmy nie wypadli z drogi itd. Nie powiem, w zimie lub na śliskiej jezdni po deszczu bardzo to pomaga. Poza tym auto trzyma się drogi jak przyklejone. Pierwsze wersje owszem, miały z tym problemy (test Łosia) ale producent to poprawił.
~Marceli
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Nastawy fabryczne dość twarde. Samochód dobrze wchodzi w zakręty, lecz po dziurach czuć nierówności. Samochód jest krótki, więc to zrozumiałe. Ja dla lepszej amortyzacji zmieniłem niskoprofilowe opony na wyższe, dzięki czemu autko stało się bardziej jakby to powiedzieć elastyczne.
~Macius
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Twarde, do tego niskoprofilowe opony, wiec fajnie podskakuje. Dla mnie to zaleta, ale wiem ze nie wszyscy to lubia. W trasie niesamowicie przyjemnie sie prowadzi, po warszawskich dziurach troszke \"telepie\"...
~Jacek:)
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
co 15tys padały drązki od stabilizatów.od kiedy załozyłem opony 195/65(wysokie balony)to nic sie nie wali.Powinny byc mniejsze,ale jest znacznie miększy(teraz słąbsze przyspieszenie)Ale na trasie jak sie rozpedzi to leci:)
~M@reS
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Autko twarde, ale i na takie gabaryty wygodne. Nie czuć naszych dziurawych dróg. Toyota Yaris ma dokładnie takie samy wymiary a trakcja i zawieszenie gorsze (miałem możliwość porównania)
~złomcedes
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
test łosia mówi sam za siebie, auto jest niestabilne w zakrętach, bardzo prowadza w koleinach, podatne na podmuchy wiatru lepiej nie szarżować, bo można się zdziwić.
~Saiien
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Największy minus tego auta, ale przede wszystkim ze względu na nasze drogi, zawieszenie bardzo twarde i chyba najbardziej delikatne z całego samochodu. ASR działa rewelacyjnie.
~Jureczek66
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Zawieszenie nie na polskie drogi zbyt delikatne.Dobrze trzyma się w zakrętach nie jak wszystkie Fiaty.Częsta wymiana drążków stabilizatora ale winie tu dziury nasze kochane.
~max
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
samochodem bardzo "buja" na naszych świetnych drogach, a na zakrętach ma się wrażenie że auto płynie, brak stabilności i niska frajda z jazdy