Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.4 82KM 60kW 1997-2004 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1211@wp.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Naprawde nie znam auta z gorsza wentylancja i ogrzewaniem, jedynie klima dziala sprawnie i latem na chlodzik nie trzeba dlugo czekac. Szyby paruja na potenge, nie pomaga nic, preparaty antyroszeniowe, nawiew na maksa... tragedia, otwory wentylancyjne szyby sa szerokie ale waskie przez co strumien powietrza leci strasznie rozproszony, pod tym wzgledem to auto jest daleko za chocby Fiatem CC. Nie ma mozliwosci by nawiew puscic jednoczesnie na...
~Christophorus21
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Przy sprawnej klimatyzacji w letnie upały w środku mamy przyjemny chłód. Co ważne - klimatyzacja jest półautomatyczna czyli nie musimy co chwila kręcić pokrętłem od temp. jak w manualu. Podczas deszczu nie wiem co to znaczą zaparowane szyby - wszystko znika dosłownie w kilka chwil po włączeniu nawiewów. W zimie w środku robi się ciepło juz po kilku minutach.
~Macius
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Klima dziala lepiej, niz w nowej (!!) Octavii. Wiem, bo mam porownanie dosc czeste. Trzeba naprawde uwazac co sie ustawia, zeby czlowiek nie zamarzl ;-) Ogrzewanie - to samo! Zaparowane szyby odparowuja sie srednio w 8-10 sekund. Rekord wyniosl jak na razie 12 sekund i to w trakcie mega ulewy
~złomcedes
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
klimy nie mam więc się nie wypowiem, ale ogrzewanie to też jakiś wymysł chorego człowieka, nie da się ustawić nadmuchu jednocześnie na nogi i szybę - śmieszne wręcz żałosne. Szyby parują jak wściekłe.
~Damian
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Termostat ma tylko trzy pozycje - grzeje bardzo, tylko wieje i chłodzi na maksa. Na plus że jest klima. Wiecej nie mam zastrzeżeń.
~M@reS
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Wentylacja trochę kłopotliwa w czasie ogrzewania w zimne dni i szyby przedniej. Jazda z klimatyzacją to na tą klasę rewelacja.
~Suszki
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
W czasie zimy bez problemu w lato również. Szwankuje regulacja temperatury zwłaszcza kiedy działa klimatyzacja.
~miluch
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
półautomat, klima rewelacja, gorzej ogrzewanie, jak juz nagrzeje do nastawionej temperatury zaczyna leciec zimne powietrze
~Jacek:)
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Klima bardzo dobra...Nie serwisowana jush z 3lata,w lecie jak sie ją właczy to na poczatku smierdzi,ale chwilke.

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Saiien
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Ogrzewanie przy temp. -17st.C zaczyna grzać po około 3 minutach. Rewelacja! Jak dla mnie: doskonale!