Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 95KM 70kW 2001-2004 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
To auto to jedna wielka usterka.Żona ma to auto 2 lata.Auto jest z 100% oryginalnym przebiegiem 110 tyś,potwierdzonym w ASO Mercedes,tuvy,przeglądy,faktury,a w tym czasie zepsuło się w tym gównie wiele drobiazgów,ale i poważniejszych elementów: Pompa Wspomagania -800zł, Osłony tarcz tylnych zgniły i odpadly w 8-letniej garażowanej aklasie(szok!)-500zł(niedostępne poza ASO), rozleciało się koło dwumasowe 1500zł(poza ASO), krańcówki drzwi i...
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
duzo tego bylo; niezly spis sie uzbieral-na szczescie w okresie gwarancji; teraz na szczescie nie jest to juz dokuczliwe; odpadaja notorycznie oslony plastikowe prowadnic fotela kierownicy; fotel kierowcy skrzypi notorycznie pomimo czestych smarowan;podczas zimna i wilgoci skrzypi pedal sprzegla; bardzo trzeba uwazac na raczke regulacji wysokosci fotela kierowcy zebt jej nie wylamac; mieszek drazka biegow przeciera sie co 1,5 roku; nie...
~Rabaan
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Z psujących się drobiazgów napiszę: Zespolony włącznik wycieraczek i kierunków Łamiąca się wajcha do podnoszenia fotela Odpadające przykrywki lusterka w osłonach
~Magda
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Do tej pory wymieniłam tylko żarówkę w lampie zprzodu, to wszystko. Martwi mnie tylko, że eksploataując go po naszych okropnych drogach, zaczna pukac plastiki w podwoziu....
~fixtg@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Żarówka świateł mijania tylko dlatego , że mechanik w serwisie MB (!!!!!) nie założył osłony na klosz lampy, a ja zauważyłem to dopiero wtedy, gdy sam musiałem zmienić żarówkę
~Edek1919
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
w czasie dwóch lat najczęściej wymienianym detalem były żarówki H7. W zasadzie co dwa miesiące: lewo, prawo... Jakoś uspokoiło się ostatnio. Stosuję Bosch +70
~Robert
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Silnik, skrzynia biegów, czy inne części mało awaryjne - jedynie karoseria po kilku latach może nie zachwycać.
~antony
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
upier...wy zamek bagażnika robiłem dwa razy ,główny element z plastiku ! i pęka bo przenosi dużą siłę,wymiana żarówki fatalny dostęp
~SPERZU
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Części tanie w ASO Wrocław Wróbel. Tańsze niż allegro - wymiany robił mechanik znajomy. Amortyzatory hamulce czujnik oleju.

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adaam
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
póki co bez zarzutu, wymieniony tylko akumulator, ale po 5 latach to normalne przy silniku wysokoprężnym