Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (12) - Karoseria

Na liście zabraknie 440 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gizas
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Jak to ktoś kiedyś powiedział-Mercedes jak płot, raz w roku musisz malować. I z początku denerwowało mnie takie gadanie bo nie miałem problemów z rdzą, ale przez pierwsze 6 lat nie jeździłem nim zimą wcale, żeby nie prowokować losu. Potem musiałem zacząć normalnie użytkować, no i się zaczęło. Zaprawki na nadkolach robiłem z 3 czy 4 razy i naprawdę starałem się solidnie oczyścić miejsce, jeśli coś zostało nakladalem Cortanin, potem podklad,...
~Maciej
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Mimo tego, że trafiłem na zadbany egzemplarz i na pierwszy rzut oka nie widać rdzy to rdza jest: - pod kołem zapasowym, w tamtych okolicach odkryłem nawet dziurę w podwoziu.. - pod uszczelkami u dołu drzwi - w pobliżu przednich reflektorów Rdza nie przeszkadza w jeździe, przynajmniej na razie.
~Tymon
Sedan 2.3 150KM 110kW
Karoseria na 4 dlatego, że są ślady korozji, jednak jeśli właściciel odpowiednio zadba to problemów nie powinno być. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym samochodzie jest gruba blacha z twardych (brak efektu puszki od konserwy)
~Dawid
Kombi S210 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
No to niestety minus tego auta. Korozja lubi się pojawiać w różnych dziwnych miejscach. Przed zakupem trzeba poświęcić chwilę na oględziny żeby później nie mieć kłopotu. Co jakiś czas trzeba odwiedzić lakiernika.
~cezary :(
Sedan 3.2 CDI 197KM 145kW
Pięta ahillesowa. chuba każdy zna historię jakości blach w w210. Chociaż u mnie przy zakupie było ok, zrobiłem co było do zrobienia i przez kolejne 4 lata użytkowania miałem spokój.
~Marek 1959
Kombi S210 2.8 4-matic 204KM 150kW
Maybach stosował inne blachy lub konserwację bo pomimo 23 lat występują niewielkie ogniska rdzy, z którą walczę bez ingerencji lakiernika
~Mercedesiarz
Sedan 2.3 150KM 110kW
Tutaj wypada średnio, ale jakieś wady auto musi mieć tutaj są to drzwi i nadkola reszta świetna (progi, podłoga na plus)
~MG
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
Najsłabsza strona tego auta, aczkolwiek mój przedlift był w dobrym stanie. Zrobione elementy nie korodowały ponownie.
~on
Kombi S210 2.0 Kompressor 163KM 120kW
mam auto z Włoch i zakonserwowane - przez 3 lata nie dotykałem blachy

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gall anonim
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
rdza tam i siam. tzn rdzawe pryszcze na lakierze. Blacha zdrowa