Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (204) - Widoczność

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Co tu dużo sie rozpisywac, duze powierzchnie przeszklone,+ przeszklony szyberdach przez ktory doswietla sie wnetrze. Pomimo duzych gabarytów 5m można z łatwoscia wyczuc auto.Szyby zielone atermiczne saint gobain, czujnik deszczu w szybie na trasie jak pada super ułatwienie.Aha i składane elektrycznie tylnie zaglówki, polecam złozyc przy cofaniu jak sa z tyłu pasazerowie, zrobia mine zdziwienia jak sie zoża, fajny bajer !!Z przodu dumnie...
~Bonzo
Sedan 3.2 224KM 165kW
Nie ma tragedii. Widać dobrze. Dodatkowo rozpatrywane auto wyposażono w układ Parktronic, ktory ułatwia precyzyjne zaparkowanie pojazdu, jest także indeksowane lusterko zewnetrzne prawe, po włączeniu wstecznego - ustawia się na tylne prawe koło co jest dodatkową pomocą. Jak dla mnie jednak jest to bajer zbędny - dobry kierowca powinien sobie radzić bez takich gadżetów, podobnie jak nikt nie nauczy się matematyki używając tylko kalkulatora.
~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Wszystko tak jak powinno byc, lusterka samościemniające sie,podgzewane, szyby atermiczne, dobra widocznosc w kazdym kierunku. Pneumatycznie kładzione tylnie zagłówki zwiększaja widocznosc przy cofaniu a mina pasazerów jak sie składają bezcenna... Przyczepiłbym sie do wycieraczki z czujnikiem deszczy bo działa jak chce, zeby działała poprawnie musiałbym wymieniac wycieraczke co roku zeby nie mazała szyby wtedy czujnik działa OK.
~Maciej
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Widoczność z przodu szczególnie dobra, ponieważ poza pięknymi widokami można podziwiać jeszcze lepszą gwiazdę na masce. A tak poważnie widoczność doskonała, słupki nie przeszkadzają. Jeżeli chodzi o widoczność przez tylną szybę myślałem, że będzie źle bez zamontowania czujników parkowania, jednak dosyć łatwo wyczułem tył i bez problemów parkuję w nawet małych miejscach.
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
bardzo dobrze. Malutki detal - Czasem zacina mi się tylnia roleta - belki się nierówno składają i tak jakby haczą, że silniczek nie jest w stanie pokonać oporu. To czasem utrudnia np. parkowanie tyłem w nocy, kiedy po jeździe chce się spuścić roletę dla lepszej widoczności. Może trzeba tylko poruszać tymi belkami - szczerze powiem, że nic nie robiłem w tym kiernku hehe :)
~drfaustus@wp.pl
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
Oceniam na cztery, gdyz dla niewprawionych kierowcow, jazda wstecz wersja combi bez parktronica moze przysparzac nieco klopotow. Osobiscie nie sprawia mi klopotu, no ale do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic i opanowac :) Ja zawsze duzymi autami jezdzilem wiec moglbym smialo stawiac piatke, gdyz mam porownanie jak sprawa wyglada w duzych combi innych marek bez parktronica.
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Fotel można sobie oczywiście ustawiać, jak chyba wszędzie i po odpowiednim ustawieniu widać wszystko. Gwiazdka dokładnie pokazuje gdzie się maska kończy, lusterka są spore, regulowane elektrycznie to nie ma problemu z cofaniem i widocznością. Tył trochę jest zasłonięty przez bagażnik, ale nie więcej niż w innych sedanach.
~zorro
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Widocznosć poprawna, nie ma sensu wymagać cudów od dużego sedana. Dużą zaletem jest fabryczny parktronic, samoczynnie obniżające się lusterko boczne po wbiciu wstecznego biegu. Nie przepadam za rozwiązaniem 1 wycieraczki na przedniej szybie - szybko się zużywa i nie zbiera zbyt dobrze.
~Piasek
Kombi S210 2.4 170KM 125kW
Bardzo dobra w każdą stronę przy uwzględnieniu faktu iż to limuzyna, na dodatek kombi mierzące ponad 5m długości. Na pewno nie jest to auto dla mało doświadczonych kierowców bo nim wyczują gdzie to się kończy to obtłuką trochę i swoje auto i innych :)
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210
7,8
11,0
13,8
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Widoznosc doskonała, przeszklony szyberdach dobrze naswietlone wnetrze, zielone atermiczne szyby z czujnikiem deszczu.Składane automatycznie tylnie zagłówki z przycisku na desce ułatwiaja parkowanie, a mina pasazerów na tylnich siedzeniach bezcenna :)