Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (452)

~kozak
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Auto jak na swój wiek prezentuje się świetnie. Klasyczna linia starzeje się bardzo powoli. Wciąż budzi respekt, chyba magia gwiazdy na masce. Z silnikiem 3.0TD wystarczająco dynamiczne, bezpieczne podczas wyprzedzania. Choć spalanie można łatwo podnieść do ponad 10L/100km. Rozważny cruising nagradza wynikiem mniejszym o ok 2 litry. Komfort jazdy bardzo wysoki, bezpieczeństwo również. Nie ma lepszej oferty na rynku w tej klasie aut i za takie...
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Jak ktoś przełknie WADY typowe dla leciwego MERCA to będzie zadowolony. Ja przerobiłem i C klassę i E klassę - w obu bujam się z rdzą. Ale też są dobre strony - komfort.
~Robert E55 Amg
Sedan AMG 5.5 AMG 354KM 260kW
Auto spełnia wymogi rodzinnej limuzyny i auta sportowego. Godny polecenia osobom, które je na nie stać.
4,1
~bartek4334
Sedan 3.2 CDI 197KM 145kW
Jest to bardzo dobre auto pod względem, że je kupimy dobre, a nie kupę złomu. Auto bardzo żwawe, nie pali za wiele, wygodne i gwiazda z przodu :P
~BB
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Bardzo dobre auto jak na swój wiek,bardziej awaryjne niż wersja przed liftingiem z legendarnym 2.9TD , jednak biorąc pod uwagę komfort, wyposażenie i przyjemność z jazdy, polecam , nie ma porównania do każdego nowego kompakta , a i wiele nowych aut klasy D nie w każdej kategorii może się równać.
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Rzędowy 4-cylindrowy silnik o mocy 186 KM świetnie radzi sobie z masą tego auta. Moment obrotowy wynosi tu 280 Nm. Od 3000 obr/min samochód niczym zdziczały wyrywa do przodu, zaś po przekroczeniu 3500 obr/min zamienia się w prawdziwą \"żyletę\" i dostarcza ogromnych emocji. Jest bardzo elastyczny. Auto dysponuje świetnymi osiągami za sprawą kompresora, napędzanego przez wał korbowy, który wspomaga silnik już od najniższych obrotów. Manualna...
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Trzeba przy ocenie patrzeć na lata samochodu i jego cenę, oraz jak dla mnie zadowolenie z wyglądu i komfortu. Uwzględniając wszystkie bolączki i wszystkie plusy okularnika to muszę powiedzieć, że jestem zachwycony z niego.
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Ogólnie autko jest super. Jest niezawodne, ekonomiczne, tanie w eksploatacji, wygodne itp... Ale ma jedną niesamowita wadę która niezmiernie mnie wkurza mianowicie RDZA!!!!! Po prostu masakra, moje autko jest w 100% bezwypadkowe, ma pierwszy oryginalny lakier ale na każdym metalowym elemencie oprócz dachu są ślady korozji które będę musiał naprawić i kto mi uwierzy że auto jest bez wypadkowe...
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Do swojego egzemplarza nie mogę się przyczepić. Trzeba tylko dbać o powłokę lakierniczą i wszelkiej maści odpryski, przetarcia zabezpieczac na biezaco.
~D...
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Ogólnie zadowolony. Polecam naprawy u sprawdzonych mechaników, odpuścić sobie domowych papraków bo w moim przypadku robili więcej złego niż dobrego - a sam. do trudnych w naprawie nie należy raczej.