Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (240) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 212 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wladik25
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jak się dba tak się ma. Wymieniłem tuleje na wahaczach i tylne amorki ( oryginalne części - żadnych zamienników ) i płynie jak to MERCEDES.
~damiansiema@poczta.onet.pl
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód dobrze się prowadzi, pełna klasa, 2 tony przyczepności bez obaw i strachu jazdy małym małoprzyczepnym autkiem, brak strachu na zakrentach.
~XmercX
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Wersja avantgarde bardzo dobrze trzyma się drogi. Jeśli wjedziemy a nierówności to troszkę gorzej, ale jak się chce mieć niskie auto to trzeba się poświęcić.
~Tomaszek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Samochód płynie, zawieszenie pracuje cicho, nie dobija nawet na większych nierównościach. Bardzo wygodnie się nim jeździ.
~Mercoholik (urodzony w Mercedesie)
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
przy 140 tys. pojawiły sie jakies drgania przy hamowaniu(wybite swoznie wahacza), bardzo dobrze niweluje nierówności naszych(polskich) dróg
~Aleksander Pisarzak
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
Dobrze się prowadzi, bardzo dobry skręt ok. 10.5m promień skrętu, bardzo dobrze się parkuję, wspomaganie- ja prowadzę jednym palcem.
~Ready
Sedan 2.8 193KM 142kW
Przyklejony do asfaltu, zimą kontrola trakcji i abs, bas czuwają nad kierowca, żadnych problemów, zawieszenie sporo wytrzymuje.
~alberciks
Sedan 2.0 Kompressor 186KM 137kW
Prowadzi się stabilnie, ale żeby tak było to też musiałem zadbać o to i wymienić kilka tulejek i łożysk. Twarda amortyzacja.
~DAWID
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
JEŻDZIŁEM JUŻ CHYBA WSZYSTKIMI AUTAMI ALE MERCEDES JEST JEDYNYM AUTEM W KTÓRYM JADĄC ODPOCZYWASZ ŚWIETNE AUTO NA DŁUGIE TRASY
~Mateusz z Konina
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód dobrze trzyma się drogi. Dzięki swojemu ciężarowi czuję się bezpiecznie na drodze i nie boję się podmuchów wiatru.