Lista ocen Mercedes Sprinter III (111)

2,5
~Holender
Furgon Facelifting 2.1 316 CDI 165KM 121kW
Kupilem Jak mial 110 tys km 40 tys km I do wymiany vacuum pompa bo zero mocy turbo nie otfieral EGR hahahah 90 tys wedlug ksiazki to max!!!! DPF , przepustnica ogulnie serwisuj I plac non stop!!! Gowno (Silnik)
~tomassso
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Auto jest ładne i fajnie wygląda ale kiepska blacha w porównaniu do craftera tutaj sprinter kuleje, fajny wyglad deski rozdzielczej i ogolnie auto jest na plus.
1,6
~vbnm
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Auto z cyklu skarbonka, naprawy wyjątkowo kosztowne, specjalnie robią części zespolone, żeby było jeszcze drożej- np aby wymienić łożysko to trzeba wymienić cały moduł z piastą i półośką!!! Kur...two
~tadeo24140
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
auto dobre i ekonomiczne w eksploatacji.tylko blacha moglaby byc lepiej zabezpieczona,w moim jeszcze nie widac rdzy ale na blotnikach jakies kropki sie pojawiaja.no i trzeba zwracac przy zakupie uwage na silnik, bo trudno sie spodziewac od silnika np:2.2 i 80KM i jeszcze w maksie ze bedzi ekonomiczny i elastyczny jak on sie nadaje do osobowki bo nawet w vito jest powolny i pali jak bus.
~Malarz
Furgon Facelifting 2.1 316 CDI 165KM 121kW
Bez zarzutów, tylko oryginalne zalecane oleje trzeba lać. (Silnik)
~Daro
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Obawiałem się CDI dużo ludzie piszą mówią że padają wtryski itp. itp-padają bo ludziska leją syf a nie ON chcą zaoszczedzić i dupa, takie jest moje zdanie.Autko dobrze się zbiera i oszczedne 8 literków na trasie do 130km/h. (Silnik)
3,4
~ajnsztajn
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Model 315 CDI autolaweta spalania nie znam narazie
4,1
~sprint
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
dziwi mnie kilka osób które narzekają na ten samochód, ja w swoim mam jeszcze oryginalne klocki. Najbardziej mi się chce śmiać z tego idioty wyżej, który napisał, że auto łamie się po załadowaniu 2.5T na pakę. Chłopie weź może najpierw instrukcję i zobacz jaka jest maksymalna ładowność. Naładuje jeden z drugim 2T na pakę i zapnie przyczepę z następnymi 2T, a potem płacz, że auto się sypie.
~Pierun23
Furgon 313 CDI 129KM 95kW
mało pali, bardzo wygodny, słabo jedzie, dość awaryjny
1,8
~wre
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Beznadzieja, słaby, po 100 tys. remont silnika - poodkręcały się w środku śruby. (Silnik)