Lista ocen Mercedes Sprinter III (111)

1,2
~Motyka
Furgon 313 CDI 129KM 95kW
Co chwila jakaś awaria natrętna rdza rdza i jeszcze rdza dużo pali słaba skrzynia biegów wyskakują biegi przeszkadza schodek na podłodze bardzo wysoko próg załadowczy Sprinter do poprzedniego Mastera to nie dorasta mu do pięt sprzedaję i wracam do Mastera niezawodny mało pali i zero rdzy
~Emir
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Samochód bez zarzutów jesli chodzi o silnik. Nigdy mnie nie zawiódł. (Silnik)
~Maciej
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Dynamiczny,w miare oszczedny z ładunkim ok 1.8 i predkościach od 150 nawed to 180 pali góra 12,5..Niezawdny silnik i batrdzo mocny i oczywiście dynamiczny (Silnik)
2,1
~rafał
Furgon 2.3 CDI 82KM 60kW
prosto szaro brzeydko mało funkcjonalny jak na MERCEDESA (Ergonomia)
3,8
~jakub p.
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
b.udany samochod!!! moim zdaniem najlepszy dostawczak!!!! polecam!!
1,7
~Tomek
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Auto nieporozumienie, nie dość że już po roku karoseria rozpada się w oczach przez rdzę, to jeszcze przy 100 tysiącach rozsypuje się nowy silnik, drugi rozsypuje się po 120 tysiącach. Powinni dopłacać klientom za użytkowanie czegoś takiego, Mercedes to teraz normalna chińszczyzna, gdzie ta gwiazda z dawnych lat???
~grażyna_czerwińska
Furgon 519 CDI 190KM 140kW
Sprinter 519 CDI 190KM 2018r Adblue 30tyskm , salon PL kontenr winda Ogolnie bardzo przyjemne auto , komfortowe jedyny minus SPALANIE ponizej 14l/100km nie ma co marzyć srednio 15-16 litrow ale z drugiej storny nie co sie dziwic pusty wazy 3200kg , prosze o Wasze opinie odnosnie spalania lub rade stoldom@vp.pl
2,8
~trans
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
auto ok ale tylko do 300000 km. po takim przebiegu zaczyna sie sypac jak kazde inne. a koszt takiego auta duzo inny jak kazdego innego!! czy warto??
~PREZES
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
na postoju silnik nie dogrzewa (-5 i wiecej ) ale mam dewasto ;-) (Wentylacja i ogrzewanie)
Dziennik kosztów dla Mercedes Sprinter III
10,5
5,8
2,8
~jozek z bagien
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Niepolecam tego auta nikomu.Za tak wysoka cene spodziewałem sie czegoś lepszego.Servis MB pozostawia wiele do życzenia!