Lista ocen Mercedes Sprinter III (111)

~Andrzej
Furgon 3.0 CDI 184KM 135kW
Do takiego śilnika to bardzo krótkie biegi na 6 mozna jechac 60km/h (Skrzynia biegów)
3,5
~jarek
Furgon 313 CDI 129KM 95kW
mercedes gwaranci na rdzewienie karoseri nie uznaje poniewarz muwią że to wina warunków admosferycznych.nie polecam zakupu tego samochodu z tego tedz powodu. jakość do ceny nijak się ma. poprostu za drogo
2,9
~robert
Podwozie do zabudowy 516 NGT 150KM 110kW
przez miesiąc serwis w W-wie nie może usunąć wibracji, a występuje przy 100km/h .Robili już wszystko a teraz kombinują jak się wykręcić.Jak ktoś ma podobny problem chętnie porozmawiam.603-119-560 (Bezawaryjność (poważne usterki))
~ja.s
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Rewelacja jezdzi sie jak osobówką , doskonałe wykończenie ( tylko cena troche wysoka bo 150 tys. to nie mało jak za blaszaka ). Polecam każdemu !!!
2,9
~Jurek kami.trans@wp.pl
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
naprawy gwarancyjne katastrofa zwłaszcza w wykonaniu Owczarka W-wa(posiadam 3 takie auta i w porównaniu z poprzednimi modelami całkowita porażka) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~darek z usa
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
od nowego cly czas wyje wymieniano tylni most wal oraz skrzynie i dalej wyje (Wyciszenie)
~lk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Autko przyjemne w użytkowaniu, według mnie zbyt wysoka cena w stosunku do jakości i trwałości podzespołów. W końcu to ma być wół roboczy.
~jarecki (pędziwiatr)
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
prowadzi się rewelacja a zawracanie na wąskich uliczkach ;kto jeżzdi sprinterem wie o co chodzi (Układ jezdny)
~henrix
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
W tym modelu jest to bardziej dopracowane,aniżeli w poprzednim 412.Natomiast często pękają przewody!!! (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,3
~marm1016@o2.pl