Lista ocen Mitsubishi Outlander I (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~balas
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Podsumowując Mitsubishi Outlander to najlepszy samochód jaki miałem, przeyższający moje oczedkiwania przy zakupie. Zdecydowanie poleciłbym go innym. Myślę że w tej cenie, w tej klasie i przy takich parametrach, wygladzie i wykończeniu wnętrza mozemy go jedynie porównywać z Subaru Forester ewentualnie droższym dla szpanu choć oklepanym Chrislerem Grand Voyager. Bije także na głowę banalną i opatzoną Hondę CRV, kiczowatego z fatalnym wnętrzem...
~Dorko
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wnętrze troszkę spartańskie jak na tą klaśe auta, ale z drugiej strony nikt w japończyku nie oczekuje wnętrza z np. BMW. Słabej jakości plastiki (nie skrzypią) ale za to świetna skóra. Dziwnie działające pokrętła, kontrastują ze swiętna kierownicą :D Pół roku na stole projektowym więcej i było by doskonale tak to jest tylko dobrze
~matrixx
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Zalety: ciekawa sylwetka, dużo dobrych materiałów (skóra, alcantara, szyberdachy), sprawdzona technologia EVO, super trakcja, ultra cichy, bardzo szybki 7,7 s, bardzo wygodny wady: brak ESP, mały bagażnik, wysokie koszty paliwa Gdybym miał dzisiaj wydać 115 tys. kupiłbym też Outlandera Turbo
~mrc345
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
bardzo dobre auto za 115 tys, dla kogoś kto nie chce tylko wozidełka ale lubi jeździć; co ciekawe kupiłem felgi na zimę a tu niespodzianka Outlander (o czy nikt nie wiedział w salonie) wypsażoney jest w bardzo dobre opony całoroczne w związku z tym nie mo apotrzeby ich zmieniać na zimę... ręce opadają
~TURNO
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Ten outlander ma taki urok osobisty, że znowu polubiłem jazdę samochodem. A przy tym jest taki oryginaly w wyglądzie!! Często w garażu przed jazdą po prostu "go"...poklepię! Ludzie często spoglądają na to "dziwo" na ulicach!, co przy obecnej różnorodności aut jest ....swego rodzaju sukcesem!
~Robert Janowski
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, mam wersję "Alpine Edition" z końcówki modelowej, zatem ominąłem "grzechy dzieciństwa" modelu. Ponadto mam poważny problem po tych latach z wybraniem następcy - to o czymś świadczy :)
~turbiak
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
115 tys cena wyjściowa za nietuzinkową, dynamiczną i świetnie jeżdżącą brykę, dobre wyposażenie, niezawodność -duże spalanie, mała utrata wartości, niski koszt serwisowania dla mnie i tak najważniesza -radość z jazdy i niesamowita uniwersalność
~włodek
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
najlepszy wybór za tą cenę, 200 koni, 3 lata gwarancji, skóry, alcantara, podgrzewane fotele dwa okna dachowe, alu 17 i niezawodna technika. W mojej firmie Carismy robiły po 250 tys. km bez najmniejszych usterek. Nie żałuję ani jednej złotówki
~MICHAŁ
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
To dosyć drogi samochód 130 tys. zł :( Nie oferuję niczego specjalnego poza super silnikiem i dobrym wykończeniem wnętrza/ Ogólnie zbyt drogi, dla osób które potrzebują zwykłego SUV-a, a dla fascynatów szybkiej jazdy .. niepraktyczny.

Mitsubishi Outlander I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~s.wierzbicki@neostrada.pl
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak już napisałem, ja nie kupiłbym tego samochodu po raz drugi (nawet za znacznie mniejsze pieniądze) więc dla mnie co najwyżej 2 ale wiem, że są osoby, które nie zwracają uwagi na opisane wyżej mankamenty, stąd dałem 4.