Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~Piotr
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Polecam kazdemu. W czasie, kiedy go kupilem zdecydowanie najlepsze auto w swojej klasie.
~leszek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Świetny,żadnych wycieków,bezawaryjny.Żona dojeżdża (70 km)codziennie do pracy. (Silnik)
~blondyn
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Przez całą eksploatację naprawdę bardzo dobry samochód, do którego naprawdę nie ma się tak za bardzo o co przyczepić. Polecał bym go wszystkim
4,1
~RossoNeri
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Super autko, mało pali, ma dobry silnik jak na te gabaryty, prawie wogóle sie nie psuje, ogólnie ocena dobra, jedyne do mnie dręczy to że radio jest tak nisko, ale idzie sie przyzwyczaić.
3,4
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Auto ma 15 lat a jego pojemność jest niewielka więc nie można go ocenić na 5. W mieście sprawdza się dobrze ( manewry, przyśpieszenie i widoczność) (Silnik)
3,7
~MK
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
bez zarzutu chociaz czasem wsteczny nie chce wejsc za pierwszym razem. Reszta Super (Skrzynia biegów)
~qbuś_sosnowiec
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
mam micruska od wczoraj i jak narazie brzmi dobrze:) mam nadzieje ze bedzie mi słuztl przez długie latka (Silnik)
~wceglarek1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
właściwie serwisowane-odpłaca niezawodnością, małymi kosztami bieżącymi; niezastąpione w mieście i na trasy do 300 km! świetnie przyśpiesza, mało pali, nie koroduje nic, a tłumik po 8 latach? to wynik b.dobry!! POLECAM GORĄCO!!
~Pablo
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Silnik bardzo zwinny,bardzo dobrze sobie radzi zarówno w mieście jak i w trasie. (Silnik)

Usterki Nissan Micra II

Nissan Micra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Błażej
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
chętnie wkręca się w obroty, dobrze się zbiera, trochę przeszkadza brak mocy przy wyprzedzaniu tir-ów ale wystarczy zredukować na 3 i do dechy (Silnik)