Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~#sim.#
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Bardzo ekonomiczne, trwałe, niezawodne autko do jazdy na codzień, sprawnie radzące sobie z polskimi drogami. Na dalekie trasy też sobie można nim dobrze poradzić. Nie kocha autostrad, ale przyjemnie się nim podróżuje nie tylko po mieście. Łatwy w parkowaniu, całkiem pojemny jeśli trzeba zrobić nawet trochę większe zakupy, lub coś przewieźć - pick-up to nie jest, ale daje radę:)
~Rak
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Mam zamontowany gaz, czasami potrafi zamulić, ale ogólnie na 1.0 pojemności to całkiem dobrze się spisuje. Niestety w 4 osoby to już czuć ten ciężar. (Silnik)
3,2
~Furfello
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Stosunkowo mało awaryjny, ale- głośny, wołowaty, 100 km/h, to dla niego prędkość niemal kosmiczna. I choć o gustach się nie dyskutuje auto jest KOSZMARNIE BRZYDKIE. I niech mi nikt nie mówi, że kobiece...Poza tym te paskudne kolorki. Fuj! Skrzynia biegów taka sobie, drążek zmiany biegów masakra...
3,8
~rysia
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
jak na długie trasy trochę za wolne i za małe, bardzo czuć nierówności drogi, ale ogólnie bardzo mało awaryjne, dynamiczne, dobre dla jednej do trzech osób
~Pierdek13
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
bardzo dobry miejski samochodzik a i na niedalekie trasy sie nadaje ... super japonska niezawodnosc sprawdza sie doskonale... jedyny minusik jest przy spalaniu ale nie jest jeszcze tak zle poecam
3,5
~Kinoman
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Autko ogólnie sprawuje się dobrze, brak poważnych usterek. Minusem słaby silnik, a co za tym idzie brak komofortu jazdy "na trasie".
~jolkar2@wp.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Autko - zolwik, przypominajace samochod Jasia Fasoli, ale jest naprawde warte tych pieniedzy. Nic mnie nie obchodzi oprócz paliwa. Wiem ze zawsze moge na nie liczyc!!!!
~klimkrzys@o2.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
słowem nie żle, ale słyszałem, że to szczyt niezawodności, czego nie potwierdzam (trzeba jednak wziąć pod uwagę przebieg) idealny dla 2 osób, silnik powinien być mocniejszy, nie rozumiem, dlaczego pisze się, że w tym samochodzie są słabe hamulce, czekam na jakieś informacje, pozdrawiam
~frolo1@o2.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Myślę że jest to wyjątkowy samochód w swojej klasie, jeździłem kilkoma markami
Dziennik kosztów dla Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW
7,4
6,9
~Viviane
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Autko stworzone dla mnie. W tym roku chcę je troszkę unowocześnić(może jakiś lekki tuning:)) no i czas na rutynowe naprawy - wymiana oleju, filtrów i klocków, itp. Ogólnie polecam wszystkim! Micra jest super!