Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~vandrake
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
dobry maly samochod, wytrzymaly i niezawodny, silny (55 koni) i szybki jak na swoja klase (rrozpedzilem do 160 z 4 osobami na prostej, w karcie ma bodaj 155). Dosyc obszerny jak na "malucha" choc moim zdaniem to jest to typowo miejskie kobiece auto. Sam jednak przejechalem nim 30tkm glownie w dalekich trasach (700km). Z uwzglednieniem pow. polecam.
4,1
~mamisystems@poczta.onet.pl 2000-05-31
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
genialne autko po miescie, jak mam cos załatwoć to zabieram zonie zamiast ładować sie do HONDY Civic
~cezar sulejówek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Będę nim jeździł do momentu dopuki jego naprawa nie przekroczy jego wartości. Myślę,że nie nastąpi to szybko.
~Bartek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Jak na 150 tys. km to autko sprawuje się wyśmienicie. Nieraz coś stuka, ale to wina naszych dróg. Oryginalny kolor - fiolet u kobiet wzbudza zazdrość, a i nie którym mężczyznom się podoba. Dodam, że to mój pierwszy samochód, mam go 4 lata, więc jestem młodym kierowcom.
~mkozina@interia.pl;
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
trochę głośny z tymi dwoma wałkami; łańcuch robi trochę hałasu; kultura pracy ok; mógłby być większy (1.0). (Silnik)
~mirciob
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Bardzo wytrzymały. Po 10 latach zero remontów, czy nawet małych usterek, a swoje już przeżył- kilka mniej lub bardziej poważnych wypadków. (Silnik)
~domi-nick imko@zrodelko.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Jestem zachwycony tym samochodem, zachowuje się jak procesor komputerowy tzn. raz opuściwszy fabrykę nie wymaga igerencji i poprostu działa. Jest też wyjątkowo ładny( micra hollywood wyglądem konkuruje skutecznie z dużo droższymi pojazdami).
~segoves
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
polecam jako małe auto do miasta czy jego okolic.
~koza
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Doskonałe autko do jazdy po mieście, sprytne,dynamiczne, potrzebuje niewiele miejsca do parkowania. Świetnie się prowadzi. Mniej zachwycające na dłuższych trasach, na autostradzie przydałby się wiekszy silnik, więcej niż 150 km/h nie wyciśnie. Ale zawsze niezawodne. Bardzo polecam, szczególnie paniom, które nie lubią niespodzianek na trasie.
3,2
~Lolek1021
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
bez rewelacji; jadeyna poważno zaletą zaletą jest trwałóść m.in. brak wycieków (Silnik)