Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~Raczek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Doskonałe auto dla jazdy po mieści, gdy nie ma się większej rodziny.
~klauss@poczta.pf.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
auto niezawodne, oszczedne, lecz czesci zamienne to juz inna sprawa- brak wielu zamiennikow powoduje ze portfelik moze sie uszczuplic, np. krzyzak 600zl, drazek 160zl, koncowka drazka 50zl, sprzeglo 350zl (zamiennik)
~Pietrek
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Żwawy po mieście, na trasie tylko w pojedynke :) troche przygłośny (Silnik)
~mf
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
dość dynamiczny mały silnik idealny na krótkie trasy. niezawodny. (Silnik)
~Bożena
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Szczerze polecam początkującym i nie tylko. Mała \"Niunia\" wciska się na parkingach w miejscach, o których inni mogą pomarzyć :) Na jazdy po mieście i krótkie wycieczki idealna. Na dalsze trasy niestety męcząca.
~tommator
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
11 letnie auto w tak dobrym stanie technicznym - to zakrawa na cud. Nie odbiega niczym od dostępnych na rynku nowych aut klasy mini. Ciekawe jak będą wygladały za 11 lat Pandy, C3, Picanto itp za 30000pln !!!!???, Nie dziwi ,że to auto było i jest tak popularne. jedyne zużycie to czysto eksploatacyjne i drobne usterki elementów wyposazenia :-)) Moja żona uwielbia to autko a i ja z chęcią się do niego czasem przesiadam.
~micfro@op.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Bardzo zgrabne, niezawodne, praktyczne i oszczędne autko. Nie do porównania z najpopularniejszymi markami w naszym kraju (przez grzecznośc nie podaję jakich). Godne polecenia zwłaszcza dla kobiet. Ja mimo, że na co dzień jeżdże większym autem, po mieście preferuję Micrę. Na trasie wyjątkowo oszczędna. Ceny części zamiennych? Nie wiem, nie kupowałem. Filtry w normie olej jak na półce w skepie.
~Mateusz
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Ogólnie micra sprawuje się bardzo dobrze jeśli miałbym kupić jeszcze raz mojego mikrusa chętnie bym to zrobił. Autko sprytne i zwinne idealne do miasta. Spalanie też nie jest najgorsze około 6l nawet czasem dodając wiecej gazu, chociaz mikrus raczej nie lubi przekraczać 100km/h (większe spalanie i hałas w środku). Zima żadnych problemow z zapalaniem kręcił w największe mrozy :D Ale nie jest bez wad... słaba blacharka zawieszenie tez się zużywa...
~jacekfm
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
W tej klasie z tego przedziału wiekowego nie widzę nic lepszego.
Dziennik kosztów dla Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW
7,4
6,9
~Koljax
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Idealne auto na miasto. Łatwo zaparkowac (male wymiary zewn. i na prawde rewelacyjna widocznosc, spalenie ok.).