Lista ocen Opel Astra G Kombi (241) - Widoczność

Na liście zabraknie 276 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marko
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
No z widocznością to jest faktycznie przeciętnie. Z tyłu w szybie nadzwyczaj wiele nie widać, a słupki z przodu zasłaniają "wszystko".
~irek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
do przodu ok, na boki - widoczność ograniczają boczne szerokie słupki ale coś za coś - postawiono na bezpieczeństwo osób w aucie
~carekn@toya.net.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Wersja kombi, a więc klasyczne problemy z widzeniem do tyłu, no i słupek lewy!!! Ale może to dlatego, że wcześniej miałem duże auta?!
~Bercikus huberts@go2.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Lusterka sa OK, w kombi z tylu i tak niewiele widac wiec czujnik cofania jest jak znalazl, widocznosc z przodu jest OK.
~zdunik54@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
dobra ,lecz przy skrętach troche zasłania tylny słupek,ale wcześniej miałem combi imoże dlatego na to zwróciłem uwage
~Loki
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
bardzo dobra przy cofaniu, mam porównanie z Mazdą 6 gdzie jest tragedia w porównaniu z astrą G
~piotrek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
nie powala niestety to tylko auto do dojazdow i tyle po dluzszej trasie troche pogiety wychodze
~Marcin
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
W normie - do przodu OK, słabiej do tylu (małe okienka boczne bagażnika, szerokie słupki)
~krolik33
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Dobra widoczność, lecz słupki z przodu trochę przeszkadzają tym barziej przy moim wzroście
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~wzielinski
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Słaby. Zawieszenie twarde, mało miejsca w śodku, mało komfortowa pozycja za kierownicą.
Opel Astra G Kombi