Lista ocen Opel Astra G Kombi (241) - Widoczność

Na liście zabraknie 276 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krokiew
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Widoczność do przodu bez zastrzeżeń.Widać wszystko dookoła.Tez zależy od punktu siedzenia,niektórym piesi na pasach lubią się chować za przednim słupkiem w czasie skręcania, lub na rondzie. Jeżeli chodzi o lusterka wsteczne to widać w nich wszystko.A ze mam kombi to załamuje się tylna linia nadwozia w lusterkach bocznych i do końca nie widać ile można do tyłu "na styk" jeszcze cofnąć, ale z pomocą nam przychodzi lusterko wsteczne która...
~Loki
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
nie jest to niestety małe auto więc widoczności też się nie ma co spodziewać idealnej. konieczna inwestycja aby było coś w aucie widać to wymiana szkła lewego lusterka na takie z częścią sferyczną, bez tego martwa strefa jest olbrzymia na poziomie (koszt 13,89 zł) odkryłem różnicę jak postradałem oryginalne lusterko po potyczce na lusterka z jakąś Toyotą. na widoczność bardzo negatywny wpływ ma wyjątkowo słaba wentylacja która sprawia że...
~Hitman3003
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Widoczność należy do zadowalających. Widok do przodu jest dobry. Słupki A nie są przesadnie szerokie, więc nie zabierają zbyt dużego "kąta" widoku. Tylna szyba jest wszechstronna i łatwo wypatrzeć przeszkodę podczas cofania lub podczas codziennej trasy przez lusterko wsteczne. Nie ma się do czego przyczepić, natomiast nie znajdziemy tu również nowoczesnych rozwiązań, tj. czujniki parkowania, kamera cofania, itp.
~Robert
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
komfort to jest to czego temu autku brakuje, szczególnie przednie siedzenia. Niestety są to najgorsze jakie opel mógł wypuścić. Nie ma możliwość regulacji zagłówka w poziomie ( przysunąć do głowy ) słabo trzymają w zakrętach. trochę źle wyprofilowane w dolnej części oparcia pleców.. Tylka kanapa niby na trzy osoby, ale nie oszukujmy się, nie da rady tam jechać w trzy osoby dalej niż 20km.
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
~DaniS-R
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
- To gdzie jedziemy? - Tam! I pokażesz każdy element krajobrazu przed Tobą, bo do tyłu jest już gorzej, ale przecież to kombi. Chcesz oglądać spacerujące fruzie 360 stopnie wokół auta, to musisz założyć peryskop. Jednak do obserwowania drogi w czasie jazdy i wygodnego parkowania nawet na ciasnych parkingach nadaje się wyśmienicie.
~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
tradycyjnie jak wielu już zauważyło przednie słupki są tak rozmieszczoe że czasami jest problem z widocznościa na \"boczne przody\" czy np nie wchodzi ktoś na pasy itp. ale da się przyzwyczaić i z tym jeżdzić :) widoczność w lusterkach jest ok. a poza tym trzeba się przyzwyczaić do rozmiarów kombi i do parkowania :)
~alexps
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Widoczność do przodu i do tyłu po krótkim czasie przyzwyczajenia była satysfakcjonująca, żadnych problemów z manewrowaniem ani w jeździe. Jeden szczegół do dupy - lampka oświetlająca wnętrze, to pieprzona porażka, bez regulacji i włączników, świeci kiedy chce i jak chce, za karę wyrzuciłem ją zupełnie ;D
~Yokka
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Zdecydowanie za szerokie boczne słupki, co powoduje, że kiedy skręcasz w lewo, na drogę z przejściem dla pieszych musisz się delikatnie wychylić, żeby kontrolować je przez cały czas. Widoczność w pozostałych kierunkach - bez zarzutów. Auto jest dość kanciaste i łatwo wyczuć jego narożniki.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~Marcin Bydgoszcz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Nie spotkałem się z tak dobrze świecącymi światłami mijania poprostu pięknie aż chce się jezdzić nocą standardowe żarówki dorównują tu żarówką typu OSRAM nigch breker.Widoczność podczas cofania doskonała dzieki prosto ściętemu tyłowi.w lusterkach doskonale widać wszystko co dzieje się z tyłu
Opel Astra G Kombi