Lista ocen Opel Astra G Kombi (241) - Widoczność

Na liście zabraknie 276 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BartollG
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Do tyłu to jak w kombi, ale na lusterkach też można jeździć. W porównaniu do passata i octawii to jest podobnie
~mateusz.lucja@wp.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
nie mam zastrzeżeń nie jest to gigantyczne kombi więc nie ma z nim problemów z parkowaniem, widocznośc przód i tył dobra
~kolor1
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Jedyne co mi przeszkadza to, to że czasami muszę się pochylić do przodu by zobaczyć światła sygnalizacji na skrzyżowaniu.
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Wszystko OK, widoczność do tyłu mogłaby być lepsza, ale kwestia przywyczajenia. W miarę wąskie słupki A, nie ma problemów na rondzie.
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Można przyczepić się ewentualnie do słupka końcowego,szyba tylna duża przednia również, widoczność bardzo dobra.
~1OOProcent
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Bardzo dobra. Do przodu, na boki jak i do tylu, fotel regulowany w trzech płaszczyznach. Na prawdę wszystko bardzo dobrze przemyślane.
~olo
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Dość dobra we wszystkich kierunkach, mam fotel z regulacją wysokości i mozna bez trudu dobrać odpowiednią pozycję.
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Gdyby nie boczne słupki zasłaniające pieszych byłoby O.K. Dobry widok na wprost pod warunkiem, że nie pada deszcz(zaparowana szyba).
~sleszek21@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Generalnie dobra, mankamentem są zapewniające jedynie przeciętną widoczność lusterka boczne (tu znowu Astrę nokautuje Golf III).
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Kolejny silny punkt auta. Duze lusterka (prawe pelnowymiarowe), dobra widocznosc do przodu i na boki. Tyl latwo wyczuwalny.
Opel Astra G Kombi