Lista ocen Opel Astra G Kombi (241) - Widoczność

Na liście zabraknie 276 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartw
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
W porządku, dobre lusterka, duże lusterko wsteczne, proste i kanciaste kształty kombi + dobry promień skrętu i można jeździć o wiele przyjemniej jak mniejszymi autami z gorszą widocznością.
~dziwisinskir@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Rozumiem, że słupek musi być gruby - tym grubszy im projektant auta gorszy - żeby zapewnić bezpieczeństwo, ale poco wieszać lusterko na tym plastikowym pucu, który dodatkowo ogranicza widoczność
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Jesienią i w zimie bardzo brudza sie lusterka (brak ogrzewania) i boczne szyby, najczesciej wspieram sie lusterkiem panoramicznym szczególnie jak duzo jezdze po miescie (Wawa), ogólnie dobrze (kombi)
~Jacek445
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Widoczność bez zarzutu. Światła to porażka - świecą słabo i punktowo, przy braniu ostrych zakrętów nic nie widać. Tak samo jak w innych Oplach. Lepiej zainwestować w dobre halogeny.
~AutoMag
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Naprawdę nigdy nie miałem problemu z parkowaniem. Powierzchnia szklana jest duża i łatwo jest zorientować się w przestrzeni. Lusterka zew. duże i oddające sytuacje na drodze.
~jaca
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
tutaj nie będę oryginalny -widoczność jak w kombi one rządzą się swoimi prawami. Mi osobiście przeszkadza przedni lewy słupek ale przy wzroście 190 cm muszę się z tym liczyć.
~bartek_p
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Fatalna jak to u Opla do przodu (cholerne słupki - szczególnie lewy przeszkadza). W tył moze być. Jeśli ktoś nie potrafi parkować, nawet przy najlepszej widoczności nie poradzi.
~zadowolony
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
generalnie dobrze aczkolwiek boczne słupki sa dośc masywne i powodują konieczność "wychylania" się kierowcy na zakretach, widoczność do tyłu pomimo że to kombi jest całkiem dobra
~Paweł
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Chociaż to kombi, w zasadzie to ciężko było w tym aspekcie mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach.
~abc
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Powiem tak. Hondą Accord dojechałem do Świnoujścia 700km bez problemu. Tym szajasem oplem musiałem 3 razy stawać bo plecy nie wytrzymywały. Taki to komfort.
Opel Astra G Kombi