Lista ocen Opel Astra G (352)

4,1
~piteros@interia.eu
Sedan 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód, praktyczny, szczegulnie kombi, czy sedan, oszczędny i bezawaryjny, tani w utrzymaniu i w zakupie, w stosunku co do rocznika i modeli innych marek.
3,5
~bOb
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Astra to auto dla ludzi którzy nie mają czasu i pieniędzy na częste naprawy, ale nie spodziewają sie również żadnych większych osiągów. Aha i nie dojeżdżają daleko
~zyx
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Przyzwoite auto. Nie jestem nim zachwycony, ale także mnie nie rozczarowało. Ot, dobry do przewożenia małej rodziny z punktu a do punktu b. Auta nie kupiłbym ponownie z jednego względu - za każdym razem kupuje inny samochód.
~GGM
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
To mój 5 samochód i zdecydowanie najlepszy. Wygodne wnętrze, doskonała jakość materiałów, wszystko na swoim miejscu, bez zbędnych upiększeń. Silnik 1,6 chodzi rewelacyjnie, doskonale przyspiesza, w starciu z innymi autkami zero kompleksów, spokojnie wyciąga 200 km/h i przy tym nie jest paliwożercą. Autko uniwersalne, dobrze zrobione, polecam.
3,7
~BigPiotr
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wiem dlaczego go ludzie biorą, całkiem poczciwe auto.
3,7
~Angol vel Palermo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Silnik jeśli wszystko jest ok jest bardzo cichutki - gdy kupiłem auto i wziąłem po robocie kolegów co by mi \"posmarowali\" koła to gdy wsiedli - powiedzieli \"o to on chodzi na wolnych obrotach?nie słychać\" (Silnik)
~Roman
Sedan 1.6 16V 101KM 74kW
Polecam takie autko mało kosztuje i zawiezie do każdego celu.
~go-rado@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
bieże trochę oleju (ale to podobno taka ?? uroda) około 2-3 litrów na 20.000 km - niestety podobno to cena jazdy po mieście na krótkich odcinkach, zimnym silnikiem ... no cóż, następny który sobie kupię... to Omega w automacie i diesel (taki mam film...)
~Patryk
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
samochód dobry na początek dla młodego kierowcy. części nie są zbyt drogie, a astra przy bieżącym serwisowaniu części eksploatacyjnych, odwdzięczy się niezawodnością, i nie powinna przynosić droższych napraw, swoją drogą rdza na tylnych nadkolach bardzo często się pojawia w Oplu Astrze II
Dziennik kosztów dla Opel Astra G
6,2
8,1
9,5
~2tec
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Daję oceną 5 poniważ nie można oczekiwać od autka tej klasy cudów - właśnie szukam drugiego auta o podobnych parametrach i jak się uda to też to będzie Opelek Astra II