Lista ocen Opel Astra G (352)

3,7
~zenchu@tlen.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak na starą wersję 1,6 dostaje kopa przy ponad 2500 obrotów a przyciśnięcie gau odczuwa sie nawet przy 120 km/h. (Silnik)
~PitchBlack
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Samochod godny polecenia, nie mialem powaznych usterek. Silnik 1.6 jest zrywny i nie ma znim problemow zawsze dotarłem do celu lecz ma apetyt na paliwo. Polecam zakup z ukladem hamulcowym tarczowym.
~Grzegorz, Warszawa
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Ja astry II pochwalić nie mogę. Kupić nową 3 lata temu. Co chwilę coś się w niej sypie :-( Moze i jakos bym to przelknal gdyby nie ceny w serwisach opla ... Koszmar, dla przykladu: pada rezystor przy wentylatorze chlodnicy - trzeba wymienic caly wentylator (ponad 900 zł w Nexteamie w Warszawie).
3,8
~augit
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
ogólnie auto bez własnego wyrazu ale praktyczne i dobra do "tłuczenia się"- raczej do polubienia ale bez namiętności
~Kea
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Dość zrywne, dość ekonomiczne, łatwe w prowadzeniu. Polecam!
~Szczęśliwy posiadacz
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Dbam o swoje autko lepiej niż o żonę więc nie mam na co narzekać. Kocham ten samochód , ponieważ dałem za niego gruby pieniądz ( kupiona jako 2 latka), a poza tym to piękny , niezawodny i poprostu takie milusi autko ;)
~Robson
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Auto w sumie do jeżdzenia. Jeśli komuś nie przeszkadza delikatny stuk z zawieszenia (w przypadku zużycia łącznika) lub defekty designu w wypadku obłażącego tłumika w zasadzie bez problemowe.
4,1
~staszek
Sedan 1.6 16V 101KM 74kW
I po co mi było tyle eksperymentować. Trzeba mi było natychmiast kupić ten niemiecki czołg i tyle. A tak jestem dopiero II właścicielem, mojej ukochanej, pękatej, lekko podstarzałej piękności. Cudo z skrzypiącymi elementami tapicerki. Tak nawiasem to nie zmieniam zdania o Sienie i Golfie.
~Adamao
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Z ręką na sercu kupił bym ten samochód jeszcze raz. Silnik pomimo, że różne opinie o nim słyszałem (pobór oleju itd.) jestem mile zaskoczony. Moja astra jest bardzo dobrze wyposażona, posiada klimatyzację, elektryczne lusterka oraz 4x elektryczne szyby, sterowanie radia w kierownicy itd.. Samochód kupiłem od starszego pana, który użytkował ją około 3,5 roku. On natomiast odkupił ją od handlarza, który sprowadził ją z Francji. Pomimo tych 15...
3,8
~Bajdus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Witam. Auto mimo lat oceniam pozytywnie. Posiadam je od pół roku przez ten czas wymieniłem jedynie olej, filtry, klocki hamulcowe i przegub ponieważ była pęknięta osłona. Jak do tej pory sprawuje sie bez zarzutu. Wiadomo nie jest to auto na wyścigi, jednak pozwala sprawnie poruszać się na drogach. Auto jest wygodne, pakowne i funkcjonalne. Bardzo dobrze trzyma się drogi zawieszenie w aucie jest komfortowe. Za nieduże pieniądze można nabyć...