Lista ocen Opel Astra G (352)

2,9
~Netto69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
twarda, awaryjna, i mnie wkurza !!! CZytałem poprzednie pochlebne peany i nie mogąc uwierzyć, postanowiłem napisać jak to jest u mnie na prawdę ...
3,8
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
tani samochód w eksploatacji.. jak zwykła astra..Różni się zderzakami.lusterkami i listwami bocznymi.. bo to bertone..
~Paweł M
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Myślę, że 101 km to przyzwoita moc autka. Na benzynie zbiera się dobrze i szybko pojawia się 100 na zegarze. Na LPG jest nieco słabiej. Niestety wadą tego silnika są falujące obroty, z którymi wiele osób ma problemy. Czyszczenie lub wymiana silnika krokowego oraz EGR najczęściej są tego powodem. Muszę się za to zabrać lecz czasu brak. (Silnik)
3,5
~Dewertus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Ze wzgledu na ograniczone fundusze nie moglem kupic Astry II, a poniewaz potrzebowalem auta rodzinnego (kombi), ktore bedzie mi sluzyc jescze kilka (ok 8) lat wybor byl ograniczony. Z puli dostepnych aut tylko Astra I jest samochodem przestronnym, w miare tanim w eksploatacji i trwalym. Silnik 1600 ecotec 100KM daje przyzwoite osiagi, chociaz z czterema osobami przyspieszenie drastycznie spada. Bogate wyposarzenie podnosi konfort (brakuje...
~Kuba
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Dobry samochód, dynamiczny, dość ekonomiczny. Mam egzemplarz z instalacją gazową (w miarę tanio), z klimatyzacją (komfortowo).
3,5
~noname
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
nie mam porównania z innymi samochodami, ale wydaje mi się ze mozna kupić auto o gorszej renomie i mieć mniaj problemów - wszystko zależy od konkretnego EGZEMPLARZA
~marschal
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Auto dla przeciętnego Kowalskiego w dobrej cenie. Do miasta i trasa też nie jest uciążliwa.
~Trismag B-c
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wbrew czarnowidztwu znajomych kupiłem i jestem z tego auta zadowolony. Duży bagażnik, klimka sprawna, auto bez zbędnej elektryki więc nie ma co sie psuć. Pewnie kupię to auto jeszcze raz ale może w młodszym roczniku i na pewno będzie to kombi.
~watus
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Auto sprawuje sie super. Praktycznie bezawaryjna jazda, do tego bardzo oszczędna. Polecam auto dla osób uczących się lub ludzi którzy nie chcą przepłacać na utrzymanie auta, a nie przeszkadza im brak wygody, gdyż Astra jest słabo wyciszona, a fotele strasznie nie wygodne.
3,6
~pablo
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
plecam, gdybym jeszcze raz mial kupic tani niezawodny samochod to kupilbym astre II ae najchetniej z 2007-2008 roku zklima i silnikiem diesla mimo tego ze ma tylko 80 km