Lista ocen Opel Astra G (352)

3,8
~qbazet
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Ogólnie biorąc samochód Opel Astra II to solidny kawał auta, mało usterkowy, przestronny i dobrze się prowadzi. Spory bagażnik i dopuszczalne obciążenie. Poza małymi usterkami - samochód na "4"
4,1
~crazyadam@poczta.fm
Sedan 1.6 16V 101KM 74kW
auto dla rodziny 2+1, bagaznik na 3 osoby i wyjazd na wczasy akuratny, auto i na jazde na zakupy po miescie i na dluzsza droge. polecam wersje ELEGANCE, bogate wyposazenie, xenony, szyberdach, klimatronik, auto sprzowadzone z niemiec
3,7
~Mariusz
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Ogólnie samochód sprawuje się nieźle, gdyby nie problemy z alternatorem powiedziałbym, że dobrze. Polecam auto dla max. rodziny 2+2. Dosyc bogate wyposażenie uprzyjemniające jazdę, dobre audio seryjne.
~Wojtek siedlce
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Świetne auto dla młodego małżeństwa, które głównie porusza się po mieście sporadycznie wyjeżdżając w trasy.
3,7
~DeWertus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Auto duze i wygodne. Osiagi wystarczajace do bezpiecznego poruszania sie po polskich drogach (przyzwoite przyspieszenie), poniewaz nie szaleje na drodze nie zalezy mi na Vmax > niz 140-150km/h. Co ciekawe nie mecze sie w Astrze za szybko (jezdzac Toyota Avensis 2.0 po przejechaniu 250-300km dretwieja nogi - i nie jest to tylko moja opinia), a tutaj nic - czasem tylko plecy daja znac o sobie, ale to juz jest norma. Relatywnie niskie koszty...
~polesiak
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo wygodne i pewne auto. Mozna i rodzine przewieźdź, i większy bagaż, a po złożeniu tylnych siedzeń jest naprawdę dużo przestrzeni.
4,1
~H&As
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Opel Astra G to auto ponadczasowe, które posiada wszystko to co powinien posiadać przyzwoity samochód, czyli: Dobre mało awaryjne silniki, karoseria (jeżeli się o nią należycie dba) nie powinna pokryć się rdzą, wytrzymałe zawieszenie, bardzo dobre wyposażenie jak na auto za te pieniądze.
3,2
~slavo
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
przeciętnie będzie to moja ostatnia astra, niestety opel też bo nic porządnego nie zrobili ostatnio, chyba że saab to w końcu też dziecko opla w każdym razie czas na coś wygodnego i większego
~dgru
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Wygodny, żwawy samochód z trochę topornym ale niezniszczalnym zawieszeniem. Niezły silnik który mógłby być nieco bardziej szczelny (ech ten olej). nieodporna na rdzę karoseria i wydech. Tanie części. W sumie to naprawdę niezłe auto.
~Marwor
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Prosta i bezawaryjna konstrukcja samochodu sprawia że jego utrzymanie nie stanowi problemu nawet dla studenta.Jeżeli chodzi o osiągi nie można narzekać, szczególnie podczas poruszania się po mieście. Gorzej sprawa wygląda podczas przyspieszania z kompletem pasażerów na pokładzie. Ogólnie samochód godny polecenia każdemu kto szuka solidnego, pakownego (kombi) samochodu w dobrej cenie.