Lista ocen Opel Astra G (352)

~GrObY@gry.xcom.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Nie jest to samochód pozbawiony wad, ale mimo wszystko jestem z niego zadowolony.
3,4
~tomekj69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Z tekstu powyżej i pozostałych komentów każdy wysnuje sobie wnioski na temat całokształtu. Ogólnie -bez rewelacji. Spodziewałem się czegoś więcej.
~szymonn666
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Kupiłem Astrę w 2015 z przebiegiem 160 tys km. W ciągu 6 lat przejechałem prawie drugie tyle (140 tys). Samochód użytkowany głównie na dojazd do pracy (100 km dziennie). Myślę że po tylu latach i kilometrach mogę co nieco o astrze opisać. Samochód ma ponad 20 lat a mimo to za nic go nie zmienię. Części zarówno dostępność jak i cena jest rewelacyjna. Wiadomo pada elektryka ale każdy elekrtyk garażowy ogarnie bez problemu. Padło sprzęgło i...
4,1
~Długi
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak na auto tej klasy i tego rocznika ( kupiłem 12 letnie ) nie mam większych zastrzeżeń. Tylko siadać i jechać, do tej pory plastiki nie trzeszczą za mocno, wszystko działa. o przepraszam, zapomniałbym o rdzy ( tego przed zakupem się spodziewałem) na nadkolach tylnych. Polecam osobom które cenią niezawodność i tanie koszty utrzymania. nie mam gazu więc nie wiem jak się sprawuję na tym zasilaniu, ale na benzynie jest super.
~jollymorgan@poczta.fm
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Autko z zewnątrz i wewnątrz wygląda na znacznie mniejszy przebieg. Jakość wykończenia na dobrym poziomie (jak na ten segment), żadnych trzasków, skrzypienia ani stuków. Pomimo, że model ma już 10 lat, nadal świetnie się prezentuje i wciąż jest w produkcji.
~llorent
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Mimo juz 18 lat auto mechanicznie swietnie. Oleju nie bierze dużo, silnik dobrze przyspiesza,wszystko jest naprawdę solidne i wytrzymałe. Mechanicy doradzili mi ten silnik i sie nie zawiodlem,prawdopodobnie najlepszy silnik z calej gamy opla G. W przeciagu roku musiałem tylko przeczyscic zawor egr az dziwne,auto dosyć stare i wgl a trzyma sie bardzo dobrze. Silnik POLECAM! (Silnik)
3,7
~marcelino
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Dostateczny z małym plusikiem. Linia nadwozia może nie bije oryginalnością, wnętrze również. Irytować mogą szybko starzejące i blaknące od słońca plastiki zewnątrz auta. Wnętrze, pomimo swojego archaicznego wyglądu mi przypadło do gustu. Deska rozdzielcza nie skrzypi tak jak w moim poprzednim seacie toledo. Plastiki nie są też twarde i podatne za zarysowania. Jedynym bublem okazuje się osłona nawiewów szyby przedniej. Lubią pękać jej zaczepy,...
~Michał
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
Polecam samochód. Już 2 razy zastanawiałem się nad zmianą samochodu, lecz nie widzę następcy. Poza tym jeżdże tym samochodem od 5 lat i wiem przynajmniej co mam...a z nowym...sami wiecie jak można trafić.
~bogdan.kaszuby
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Autko to nie jest żadne cudo wywołujące jakieś emocje,nie ma się co oszukiwać. Solidna, trwała konstrukcja za przyzwoite pieniądze i tania w eksploatacji.
~asteriks
Hatchback 1.6 16V 101KM 74kW
auto jeszcze nie odeszło do lamusa... dobrze się prezentuje jak na swoje 12 lat, wiadomo nie jest to nowa beta, insignia czy nowa astra, golf vI ale ja jestem z niej zadowolony i nie płaczę nocami za nowymi modelami. Co do środka do ponaciskajnie na nasze deski rozdzielcze a potem idzcie do innych nowych aut np nissan u nas miła miekka a tam twardy plastik...