Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anonim
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Trzeba wiedzieć jak eksploatować ten model: - DPF pilnowanie poziomu zapełniania filtra ( tylko przez komputer chyba że wgrasz sobie jakieś soft ) + olej inaczej duże koszty naprawy - Legendarna 6 biegowa skrzynia M32, która jest najzwyczajniej źle zaprojektowana najczęściej lecą łożyska 5,6 biegu, przy robocie najlepiej wymienić wszystko żeby za kilkanaście tys km znowu nie wyjmować skrzyni 600-900 zł koszt samego wyjęcia ogólny koszt w...
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest to moje pierwsze auto z dieslem i jestem pozytywnie zaskoczony (głównie ze względu na moc i moment). Wiadomo są lepsze auta, ale moje ma wszystko co potrzeba a nawet trochę zbędnych bajerów. Autko posiada tzw full opcje poza skórą. (czujniki deszczu, świateł, navi, bluetooth, biksenon, podgrzewane fotele itp) Wolałem wybrać młodszą i lepiej wyposażona Astrę niż starszą Vectrę , Golfa, Passata itp
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
To mniej wiecej tak: fajny silnik fiata obudowany przecietnym nadwoziem i wnetrzem, mam jakas limitowana wersje na bazie sport z kolorowym ekranem i esp , fotele to standard - dla mnie sa fatalne, niewygodne , za małe, fotele i tylna kanapa to najwiekszea wada tego samochodu, - w planach jak sie go nie sprzedam to wymienie na recaro, za wygode foteli obnizylem ocene
~Astra 19DTH
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Polecam to auto zwłaszcza w dobrej wersji wyposażeniowej. Ja mam z nawigacją kolor, wersja sport, pełna skórzana tapicerka, mała sportowa kierownica, zestaw głośnowmówiący THB Bury, podgrzewane fotele, ids, funkcja sport, biksenon skrętny z systemem afl i naprawdę z tych funkcji wszystkich korzystam.
~Kierowca
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Kupiłem zamiast A4. Silnik super. Głośny w środku. Powyżej 180 nie da się rozmawiać. Wykonanie w środku średnie, trzeszczące plastiki. Poza tym dynamiczny, jestem z niego zadowolony. Pozdrawiam
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo dobre auto jeśli weźmie się pod uwagę jego cenę. Daje sporo przyjemności z jazdy. Nie polecam dla kogoś kto będzie jeździł głównie w mieście.
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto wygląda ślicznie, jest mocne, dynamiczne i zarazem ekonomiczne. Ponieważ jeżdżę, krótko nie mam do czego się doczepić, oby tak dalej.
~kj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Porządne auto ze świetnym silnikiem. Poza typowymi usterkami w zasadzie bez problemowe użytkowanie.
~Piotr K
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dobry mocny silnik, prawie bezawaryjne auto, malo pali jak na osiągi. Ciasny i glośny niestety w środku.
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Porządny, ładny, wygodny samochód ze sprawdzonym rewelacyjnym, dynamicznym silnikiem diesla.
Opel Astra H Kombi