Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest ok. Przyciski do ogrzewania przedniej i tylnej szyby są za nisko. System obsługiwania kierunkowskazów to \"wynalazek\" - jest nowatorski i wymaga przyzwyczajenia się, ale po 2-3 tygodniach jest ok. Denerwujący spryskiwacz przedniej szyby - wada, która była też w Astrze I: uruchomienie spryskiwacza uruchamia JEDNOCZEŚNIE wycieraczki, które niszczą się wykonując pierwszy ruch po zupełnie suchej szybie...
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Trochę za mało schowków np na okulary czy uchwytu na butelkę. Trochę denerwuje też dostęp do wielu funkcji menu (np temperatura silnika) poprzez pokrętło ale można się przyzwyczaić. Kierunkowskazy też już opanowane :)
~moscow1984@wp.pl
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
wygodne fotele półskorzane, dobrze trzymają, podgrzewane co jest prawdziwym skarbem w zimę. Dodatkowo podłokietnik ze schowkiem. Schowek pasażerą robi za lodówkę. Brakuje mi tylko okienka w tylnych siedzeniach na narty.
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Tak jak pisałem VW w tym wypadku to, to nie jest. Jeden cap holder gdzieś tam daleko za dźwignią hamulca ręcznego...ale po za tym wsiada się do tego auta i wie się co gdzie jest i do czego służy.
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
fotele jak z felicji, małe zle/nie wyprofilowane , nieprzyjemna tapicerka, z obslugi w zasadzie tylko kierunkowskazy mi utrudniaja zycie a wlasciwie ich dwufunkcyjnosc, ja tam wszedzie siegam
~Astra 19DTH
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Podobno ma nieuporządkowaną deskę rozdzielczą, trudną w obsłudze. Ja uważam, że jeśli człowiek sie przyzwyczai to naprawde można łatwo i przyjemnie korzystać ze wszystkich opcji tego auta.
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
wszytsko jest ok poza włączaniem klimatyzacji ( w wersji z climatronic). Aby włączyć klimatyzację potrzeba jest wcisnąć i przekręcić pokrętło 3x. Tyle samo potrzeba na wyłączenie.
~Piotr K
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mało schowków, żadnego trzymadła na kubki. brak gniazda w bagażniku. Mało praktyczny mimo, że kombii.
~kosa
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, mulitimedialna kierownica bardzo ulatwia jazde, regulowana w dwoch plaszczyznach.
Opel Astra H Kombi