Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
uzywany glownie do dalszych wypadow bo moje miasteczko przejezdzam szybciej rowerem, a do pracy to sluzbowym, spalanie przy dosc dynamicznej jezdzie 6.4l/100km, moze mam maly przebieg ale do tej pory nie mialem zadnej awarii, czesci i naprawy mysle ze z tych tanszych, komputer wskazuje wymiane oleju co 13 tys km (max dla samochodu 30tys) ale robie ok 6-8 tys rocznie , oleju nigdy nie dolewalem
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
-zużycie paliwa 5+ - przytakiej mocy nie przekraczam 6 litrów/100km, a nie jestem fanem eko-drivingu. - każdemu autu zdażają się mniejsze/większe usterki ale w przypadku astry ceny części bardzo przystęne no i po za, tym większosć mechaniorów nie ma problemów z tymi autami- - koło 2 - masowe w/g mnie droższe nie u konkurencji, cieżko sie też do niego dostać
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
W zalezności od stylu jazdy. Od 5 litrów w trasie przy oszczędnej jeździe, do nawet 9 w mieście zimą. Spalanie średnie sporo rośnie po uruchomieniu sie filtra DPF, no ale dopóki działa to nie myślę o jego usunięciu.
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
jak na razie nie miałem potrzeby udania się na przegląd i naprawy. Spalanie jak na 150KM na poziomie. Miasto 7,5 / trasa poniżej 6 / średnio poniżej 7l. ale np przy 110km/h na 6 biegu komputer pokazuje +/- 4l.
~kosa
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak na 150 KM jest dobrze. Trasa 5 l w miescie maks 7. W zime jezdzac na krtkich dystansach na niedogrzanym silniku moze wyskoczyc 8. Ceny czesci znosne, za kompletny rozrzad zaplacilem 500 zl.
~moscow1984@wp.pl
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Spalanie eleganckie, jeżli się jeździ bez szalenstw to sie w 7 litrach po miescie czlowiek zmiesci. Przegląd w ASO to koszt 800 zł ...polecam nieautoryzowane równie dobre stacje.
~tomrider3
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
miasto ok. 7.5l/trasa 5l Do tej pory nie miałem okazji korzystać z usług serwisu i oby tak dalej (oprócz wymiany oleju, klocków hamulcowych i pasku rozrządu i opon).
~kropkaash
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Naprawde przy tej żywności auto śmiesznie mało pali a wiem co mówię bo jeździłem wcześniej 2.7 BiTurbo
~Piotr K
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przez 3 lata i 75 tys km miałem 2 awarie, ceny części do zniesienia. Paliwa pali mało jak na moc i osiągi.
~Benio
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
szczerze nie spodziewałem się takiego wyniku. Trasa 5,7 miasto 6,8. Przy 150 konnym silniku takie osiągi....
Opel Astra H Kombi