Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Silnik 150 KM, z DPF-em, jak na razie nie sprawia żadnych problemów. Po prostu trzeba pilnowac kiedy DPF się wypala i nie gasic wtedy silnika + trzeba go przegonic czasem a aj akurat lubie przycisnąć :) Jedyna mała wada to to ze jest głośny na postoju szczególnie zimny. Poza tym same plusy. Zrywny, elastyczny, wyprzedzanie to czysta przyjemność i to na każdym biegu (oczywiście zależnie od predkości). Kontrola trakcji na mokrym włącza sie...
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Silnik (1,9 150HP) to chyba najlepszy element zestawu zawanego Oplem Astrą H. Bardzo mocny, oszczędny i fajniej brzmi od 1,9 120HP - o ile ktoś lubuje się w dźwięku klekoczących diesli. Jeśli chodzi o wady to ciężko sprawdzić poprawinie poziom oleju bagnetem. Trzeba go wyjąć odczekać (5 minut) i dopiero sprawdzć. No i kolektor ssący z klapami wirowymi - ja swój musiałem wymienić chociać po wyciągnięciu okazał się być dobry (nadgorliwość gorsza...
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Silnik zaskakuje. Bardzo dynamiczny na każdym biegu. Daje dużo przyjemności na krótkich i komfort na długich trasach. Atutem umiarkowane zużycie paliwa. Szukając Astry brałem pod uwagę tylko ten silnik - nie było łatwo, bo częściej spotykany jest w Vectrach C. Motor to jeden z głównych czynników, które skłoniły mnie do zakupu...
~kj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
150KM nadaje mu agresywnego charakteru. Bardzo przyjemna jazda, świetnie zbiera się nawet przy prędkościach 150-160km/h. Przy tym spalanie bardzo rozsądne, przy spokojnej jeździe możliwe zejście poniżej 7l w mieście i 5,5 w trasie.
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Silnik to najwieksza zaleta tego samochodu, glosny na zimno, potem troche lepiej, jak do tej pory bez najmniejszej awarii,żadnych problemow z DPF czy kolektorem, mocny i zrywny od biegu jalowego, uzywam na dluzsze trasy, oszczedny
~Astra 19DTH
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
To największa zaleta tego auta, ludzie narzekają na egr-y i inne rzeczy, jednak ja do tej pory nie miałem żadnego problemu, a silnik swoją mocą i elastycznością naprawdę zaskakuje, dodatkowo posiadam funkcję sport.
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
silnik chodzi bardzo dobrze, równo, choć jeździłem dużo cichszymi dieselami jak 1.9 TDI Octavia. Moc 150KM daje rewelacyjne osiągi. Kupując to auto myślałem, że 150KM to dla mnie za dużo, teraz bym już nie chciał mniej.
~tomrider3
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. Ma spory zapas mocy. Lubi gdy mocniej przyciśnie się pedał gazu. Do tej pory jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Terkot silnika jest prawdziwą muzyką.
~Benio
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Fajnie pracuje i jest ok. Szkoda tylko że fabrycznie nie gotowy do jazdy, EGR, kolektor ssący po jakimś czasie do wymiany!To nie powinno mieć miejsca!!!!
~bert
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
dostarcza mnóstwo frajdy z jazdy, dodatkowo funkcja sport - silnik budzi się do zycia - kręci do 4700obr/min i wciska w fotel:)
Opel Astra H Kombi