Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (19) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Niestety bardzo dobry silnik jest połączony z nie dokońca dobrą skrzynią. Ja swoją musiałem regenerować przy około 160 kkm. Jednakowoż to, że napisałem, że skrzynia nie jest dobra nie znaczy, że źle pracuje. Ogólnie jak jej nie dolega żadna awaria to działa pewnie, biegi wchodzą z przyjemnym oporem, jest precyzyjna (tylko musi być wyregulowana). Jeśli macie auto wyprodukowane przed 2008 na pewno warto wymienić olej na nowy orginaly opla...
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Cóż, po prostu bez zarzutów, biegi wchodzą bez problemu. Szóstka to typowy nadbieg na autostradę ale i na niej czuć jak przyspiesza. Przełożenia wydają sie troche dłuższe w porównaniu do poprzedniej benzyny; w mieście to max trzeci bieg, czasem czwarty (staram sie utrzymywac obroty co najmniej 2 tys, żeby nie zamulac dpfa)
~Firas
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nie mogę polecić tego samochodu z motorem 1.9 150km skrzynia to porażka, po wymianie dwu masy nagle rozpadła się skrzynia!! Wstyd tym jeździć gruchotem co się psuje na każdym kroku. Przy zakupie proponuję dociekliwie sprawdzić skrzynie i sprzęgło czy wszystko gra..
~Firas
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bez zarzutu. Krótka dźwignia jest precyzyjna (na pewno lepiej chodzi, niż w Astrze I). Dobrze zestopniowana. Szósty bieg używany w trasie pomaga zredukować zużycie paliwa, a jednocześnie na pozwala na zadowalające przyspieszenie bez konieczności redukcji (np. ze 100 do 180 km/h).
~Astra 19DTH
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Najlepsza z jaką do tej pory miałem do czynienia jeśli chodzi o precyzję wybierania biegów. Lewarek jest krótki, biegi wchodzą szybko i pewnie.
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
czasem wsteczny przychaczy tzn trzeba uzyc wiecej sily niz do pozostalych, u mnie fajne pewne skoki, bez awarii
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
skrzynia chodzi idealnie. Biegi \"wchodzą jak w masło\". Duża dynamika na każdym przełożeniu. No i 6 bieg, na trasie niezastąpiony.
~moscow1984@wp.pl
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
krótka gałka na sportowo, 6 bieg ,który się bardzo przydaje. Choć czasami potrafią chaczyć.
~kropkaash
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Skrzynia 6 biegów...mogła by być bardziej precyzyjna ale tragedii nie ma.
Opel Astra H Kombi