Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
felgi 17, ale za to dosyc wysoko zawieszony, nie przyciera na progach zwalniajacych, komfort zawieszenia taki sobe- patrz drugi moj samochod, zawieszenie slychac ale nie przeszkadza mi zbytnio, zaskakujaco pewnie i precyzyjne sie prowadzi
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto prowadzi sie pewnie, dobrze trzyma w zakrętach, ale moja poprzednia astra H 1,7 trzymała się lepiej - zapewne z powodu ciut mniejszej wagi. Z zawieszeniu nie wymieniałem jeszcze nic oprócz łączników stabilizatora.
~Astra 19DTH
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Czasami nie radzi sobie z mocą. Zdarza się, że auto traci przyczepność i zachowuje sie nerwowo przy przyspieszaniu (miota na nim we wszystkie strony). Jeśłi chodzi o zakręty to po włączeniu funkcji sport auto przestaje być nerwowe.
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bez zarzutu. Pomaga system stabilizacji toru jazdy i system zapobiegający poślizgowi kół przy ruszaniu. Dobrze i pewnie trzyma się drogi nawet przy wyższych prędkościach.
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
bez większych zastrzeżeń, choć ściąga mi na lewo pomimo ustawionej i sprawdzonej zbieżności i geometrii kół. Próbowałem na różnych oponach i felgach, nic nie pomaga.
~Benio
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nie widzę przeciwwskazań, wszystkie elektroniczne wspomagacze nie jeden raz uratowały żonę w zimie przed nieprzewidzianymi zdarzeniami!
~moscow1984@wp.pl
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
zdarza się zarzucić lekko auto w dużej kałuży. Przy przejeżdżaniu przez hopki coś skrzypi w przednim zawieszeniu...mechanik nic nie widzi.
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zawieszenie jak u Opla - sztywne, ale ja takie akurat preferuję. Dobrze trzyma w zakrętach, mało awaryjne.
~Piotr K
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Całkiem nieźle się prowadzi, ale głośno oddaje nierówności.
~kosa
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Sztywny ale za to trzyma sie drogi jak przyklejony
Opel Astra H Kombi