Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest to kombi, przyciemnione szyby, więc wieczorem trzeba naprawdę powoli cofać bo nie wszystko widać :). Do przodu bez problemów. Mam szybę atermiczną wiec dodatkowa nawigacja ma problem ze złapaniem sygnału. Trzeba umieścic ją na górze w okolicy lusterka na wysokości zielonego pasa przeciwsłonecznego - wtedy jest ok.
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Tak sobie. W Astrze I kombi było dużo lepiej. Tylne prawe okienko z miejsca kierowcy prawie niewidoczne - przy manewrach parkingowych trzeba nauczyć się patrzeć w lusterka :)
~tskiper
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Widocznosc do przodu w miare ale słupki są szerokie i moga cie niezle zaskoczyc na skrzyzowaniu, cofanie również jak dla mnie nie rewelacyjne w golfie jest lepiej.
~moscow1984@wp.pl
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Do tyłu jak to w kombi, na czuja ;) . Z przodu już kilka razy nie zauważyłem przechodnia z powodu szerokiego prawego słupka przedniej szyby
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest ok, ale: - szerokie przednie słupki, - trochę przy małe lusterka, chyba po lifcie 2010 panowie z GM dali trochę większe,
~carpsc
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
ponieważ jeździłem wcześniej małym Polo, mam problem, żeby się przyzwyczaić, zwłasza do cofania. Plusem są duże lusterka boczne.
~jasko174
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Siedzenia tragiczne na długich trasach to męka człowiek czuje sie jak by na krześle siedział
~kosa
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Do przadou bardzo dobra, lusterka wystarczająco duze, w wersji kombi z cofaniem nie ma zadnchy problemow
~tomrider3
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dzięki dużej przedniej szybie jestem w stanie widzieć wszystko co się dzieje na drodze.
~ag
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
szerokie i mocno pochylone przednie slupki, do tylu tez slabo, da sie zyc
Opel Astra H Kombi