Lista ocen Opel Astra H (141)

~Piotr00lodz
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Ogólnie jest ok. Auto jeździ ale bez rewelacji i spec emocji
2,9
~Kris
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Ładne auto,tylko szkoda że tak nie postarali się z ta jakościa i spalaniem ze nie jest auto ekonomiczne wogule, inne marki jakos mniej spalaja niz ople te nowsze.
~Sade
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jak na 105 Km i jazdę głównie w trasach, mogę uznać silnik za wystarczający do 150 KM na godzinę rozpędza się w miarę żwawo. Szału nie ma, ale jest dość elastyczny, nie spodziewajmy się po 105 Km demona prędkości (Silnik)
~Grajek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Dla mnie jest to super autko.Ładne,szybkie i jak narazie bezawaryjne
~daroll@wp.pl
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
ładna linia, dobry mocny silnik, twarde zawieszenia dla ludzi chcacych miec rodzinny samochód ze sprtowym zacięciem, małym ale zawsze to coś
3,6
~Kris
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Auto ma wady i zalety. Słaba ergonomia brak uchwytów na kubki siatki itp. Trwałość sredni poziom. Dosyć tanie utrzymanie, części, naprawy itp. Jak dla mnie pomijając przeciętną moc silnika i wyciszenie, auta fajne na trasę. Przeciętne do miasta.
~kaka
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Posiadam Astre II od czterech lat. Jeżdże nią bardzo dużo. Jest to auto niezawodne, bezawaryjne. Nie miałem z nim żadnych poważnych problemów. Jest ono cały czas serwisowane, ,wszystko wymieniam w odpowiednim czasie.
4,1
~goniometr/at/wp.pl
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
dobra elastyczność,łatwo wchodzi na obroty,bez kompleksów pod światłami. (Silnik)
~Marcelini
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Nie ma co się przyczepić na moje potrzeby jest zupełnie wystarczający i bardzo elastyczny (Silnik)
~LC
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Silnik idealny na miasto, bardzo elastyczny. Poza miastem, mimo zapasu mocy, zainstalowana skrzynia nie pozwala na wysokie prędkości. Pobiera wtedy olej w dość sporych ilościach. Jeśli jednak rzadko przekraczamy 100 km/h to oleju ubywać nie będzie wcale. Poza tym silnik w świetnym stanie. (Silnik)