Lista ocen Opel Corsa C 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW 2003-2006 (54) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ARTURO
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Powiem tak auto warte kupienia ze względu na silnik trwałość i ekonomiczność. Do jazdy po mieście i po za nią ja tym byłem autem w Holandii jednym ciągiem z dwoma postojami i nic mnie nie bolało. Do siedziska naprawdę trzeba się dobrze dopasować pod siebie to podstawa. Powiększyła mi się rodzina i jestem przed kupnem auta większego i mnie serce boli na myśl że muszę go sprzedać. Kombinuję co tu zrobić by tego nie robić. To auto jak o...
~mjo82
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Kupiłem ten samochód po firmie, chciałem coś ekonomicznego z dynamicznym silnikiem, samochód spełnił moje oczekiwania. Mam jedynie zastrzeżenia do zawieszenia -bardzo wyeksploatowane, to pewnie dlatego że jeździł na firmie. Ja go kupiłem z przebiegiem 110 tys. km. Zrobiłem nim 45 tys. km i wymieniłem tylko termostat i łożysko z tyłu poza tym ok. Bardzo ekonomiczny samochód spalanie poniżej 5 l na trasie. dynamiczny a ma jedynie 70 km.
~mk85
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Fajne autko z rewelacyjnym silnikiem na łańcuszku rozrzadu, spalanie max 6.15 litra w mieście w dużych korkach, obliczane wielokrotnie:) odpukać tylko filtry i olej wymieniam. Warto poszukać 5-drzwiowego nadwozia, ja się męczę z 3drzwiowym ale to będzie główny powód zmiany, autko świetne do miasta, w dalsze trasy spoko można jechać, nie jest to insignia pod względem miejsca ale nie oszukujmy się nie jest to bryka dla zamożnych;D
~owner
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Poza ekonomicznością w zasadzie brak zalet. W dodatku to, co zaoszczędzimy na spalaniu oddamy z nawiązką w naprawach. Ponad to auto koroduje a nie brało udziału w kolizji. Jak czytam te bzdury o ocynku, to mi się niedobrze robi... widać jaki \"ocynk\" ten producent stosuje. Zresztą o czym tu mowa jak merivy czy astry H korodują podobnie.
~Adrian
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Samochód posiadam 6 lat, kupiłem go od pierwszego właściciela z polskiego salonu. Do samochodu nie dokładam praktycznie nic, oprócz rzeczy eksploatacyjnych np. oleje, tarcze. Ostatnio wymieniłem też akumulator. Ogólnie autko super - bardzo ekonomiczne, dynamiczne i tanie w utrzymaniu.
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Ogólnie małe, ekonomiczne, dobrze prowadzące się autko. Kupiłem go głównie ze względu na silnik.Przejechałem nim 90 tyś km więc pora na wystawienie oceny. Auto dobrze nadaje się do jazdy miejskiej i podmiejskiej i nawet na dłuższe trasy, ale z pominięciem autostrad i prędkości ponad 110/120km/h
~mehow78
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
z auta jestem bardzo zadowolony. swietny silnik, do tego polska produkcja:) dobry uklad zawieszenia, swietne wspomaganie, pakowny bagaznik, bardzo duzo miejsca dla pasazeroow (jak w tym segmencie aut). polecam w kolorze ´aztec gold´ - nietuzinkowy wyglad:)
~lwojciuk@gmail.pl
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Auto godne polecenia raczej bezawaryjne przy ok 180 000 tys musimy sie liczyć z wymiana koła dwumasowego koszt ok 1500zł plus wymiana 500zł średnie spalanie to ok 5,8 litra, wygodne i ciche plastiki nie trzeszczą w tym aucie co mnie bardzo zaskoczyło.
~bad
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
Jak dla mnie auto ekonomiczne i to najważniejsze. Jeżdżę sporo bo ok 750km tygodniowo, więc na stację benzynową zaglądam raz na tydzień. Auto nie jest szczytem moich marzeń, ale do pracy doskonale się nadaje... małe, zwinne i ekonomiczne.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
5,4
~krykus@vp.pl
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 70KM 51kW
to auto jest godne polecenia... ergonomia silnik, charakterystyka zawieszenia - super sprawa Auto dobre do sportowej jazdy do 160kmh idzie jak wystrzelone z procy... żaden golf 1,6 nie da jej rady sprawdzone między śwatłami w Lesznie!!! polecam!!!