Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nitroo
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Tu będzie gorzej ponieważ przez 10 lat urzytkowania auta popsuły się: Przeguby (oba) , drążek kierowniczy, wymiana uszczelki pod głowicą i łożyska. Ale jak na taką ekstremalną jazdę w ciągu 10 lat. Można uznać to autko nie do zniszczenia. A jeżli chodzi o korozję to jeśli będzie malowany co około 3-4 lata i zrobi się nadkola to nie zobaczymy ani milimetra korozji
~sasha@polbox.com
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
no cóz auto ma swoje lata więc: regeneracja maglownicy (200pln), wymiana przegubów prawej półosi (400pln), poduszka silnika (150 pln), uszczelka pod głowicą i uszczelniacze zaworów (500pln), bębny i szczęki z tyłu (400pln), końcówka drążka kier.(50) trochę tego było, ale dużo jeżdże i wolę coś zrobić wcześniej, kiedy widzę, że się kończy niż potem płakać na trasie
~t.piekos@wp.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
w zeszłym roku bez żadnych problemów wybrałem się do Kołobrzegu(mieszkam na podkarpaciu)no i spisywał się doskonale ale niedawno posypała się krzywka na wałku co pociągnęło za sobą konieczność poważnej naprawy-części 720zł + 290 robocizna
~Tygrys
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Auto sprawuje sie nadspodziewanie dobrze mimo swoich lat działą pięknie, jedyna rzecz jaka mi w nim wysiadła to akumulator ale to z mojej winy bo na noc zostawiłem włączone światło wewnątrz auta
~bolszewik
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Również nie odnotowałem poważnej usterki. W 04r. tata robił uszczelkę pod głowicą. Gorzej z blacharką, praktycznie trzeba poprawiać po każdej zimie
~nomad
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Uzywany kupilem, na poczatku zrobilem sprzeglo i rozrusznik. Potem o naprawach zapomnialem. No standardzik tylko amorki paski plyny
~cieniassss@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
ostatnie 10 tys km bez większych problemów (nigdy nie musieli mnie holować :)
~QBA qbacz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
przez dwa i pół roku wymieniłem pompę wodną, rozrusznik, przegub
~darson2@poczta.wp.pl
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Jak na razie brak i Boże chroń przed takowymi
~n11
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Poważne zdarzyły się dwie.
Opel Kadett E Hatchback