Lista ocen Opel Vectra B (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 1981 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
I tu niestety. Ruda ruda i raz jeszcze ale zaraz zaraz, nie zawsze wiek robi swoje. Pamiętam że koleżanka miała 2lata młodszą Vectre od mojej to przez bagażnik można było wsiąść do auta bez otwierania klapy
~Waldemar Jakub
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Niestety bolączką Vectry B jest rdza, która szczególnie atakuje ranty drzwi i klapę. Podłoga zdrowa, ale niestety trzeba na bierząco dbać o pojawiające się wykwity. Szkoda, bo sama sylwetka jest bardzo ładna. Agresywny przód, fajnie zaokrąglony przysadzisty kuperek i bardzo dynamiczny wygląd z boku. Do tego oryginalne lusterka przechodzące w maskę.
~Marek
Kombi 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Korozja, korozja i jeszcze raz korozja. Co kilka lat Vectra musi odwiedzić blacharza w związku z zabezpieczeniem nadwozia i podwozia. Najbardziej cierpią: Podłoga, progi i wszystkie nadkola.
~kubaajot
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Miałem polifta więc tragedii nie było jak opisują to wielcy znafcy. Progi oraz podłoga jak na prawie 20 letniego opla całkiem nieźle. Rdzrwiały sanki z przodu, nadkola, oraz doły drzwi.
~Buglix
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Poza podłużnicami, które były skorodowane i za nowe pospawane zapłaciłem grosze (700 zł za dwie), tak wszystko inne jest zdrowe mimo 22 lat.
~Gregor
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Tu można trochę ponarzekać, nie jest to mocny punkt, karoseria nie wytrzymuje próby czasu, trzeba doinwestować z własnej kieszeni
~Krzysiek
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
ogólnie ok, ja sam bawiłem się w naprawy blacharsko -lakiernicze, co pozwoliło mi zaoszczędzić cenę połowy auta :D
~mikielo3
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Vectra lubi rdzewieć, ale nie jest źle, dwa rdzawe punkty na progu, zardzewiało nadkole i punkt rdzy dookoła tylnego spryskiwacza
~diler98
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Karoseria jak to w oplach, trochę rdzy chodź nie widać bo od spodu wiec tragedii nie ma.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~norbert_jastreb
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Moze byl robiony na razie ogniwa korozji na blotnikach tylnych