Lista ocen Opel Vectra B (718) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz0402@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za niewielkie pieniądze możemy mieć auto z bardzo dobrym wyposażeniem. Ja za 12 tys kupiłem auto które miało tyle rzeczy o których nawet nie myślałem że może mieć !
~owad34
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
moim zdaniem za male pieniadze mozna kupic auto ktore ma prawie kazde klime no i dobrze trzyma sie drogi czesci sa w miare tanie no i eksploatacja ogolna nie jest az tak wygorowana
~slazak
Kombi 2.0 DI 16V 82KM 60kW
za takie pieniadze nie kupi sie lepszego, do innych z tego rocznika trzeba doplacic po 3-5tys ale placimy tylko za jakis znaczek merca bmw czy audi ale trzeba sie zastanowic czy warto
~roman
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Z tą cenę kupisz kilka lat starsze audi albo vw i wierzcie mi w audi A4 na siedzeniach szmaty,silniki wyjechane,w VW padają zawieszenie i masa drobnych usterek.Vectra to dobry wybór.
~krystian_spiewak@vp.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za cene 14 tys mam auto z full wypasem (4 poduszki, wpsomaganie, 4 elekryczne szyby, elektryczne lusterka i podgrzewane, climatronik, tempomat itd.) z gazem sekwencyjnym za 2500zł
~olo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Moim skromnym zdaniem, to atu powinno kosztować 40 tysięcy złotych w salonie aby była dobra cena do jakości a kosztowało 9 lat temu prawie 90 tysięcy z wyprzedaży rocznika.
~mawo_quattro@tlen.pl
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
CCC - cena czyni cuda , za te pieniądze nie kupiłbym tak komfortowego , taniego w eksploatacji i dobrze wyposażonego auta , więc na niektóre drobiazgi przymykam oko
~Seba
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Nie kupicie auta tak wygodnego przestrzennego i cichego w tej cenie i klasie. Ale co do wykonania plastików i tego palącego paliwo olej i paliwo silnkia są auta badziej atrakcyjne
~demo
Kombi 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Jakość adekwatna do ceny, a za tą cenę nic lepszego się nie dostanie z takim wyposażeniem ;-) Jeszcze jak się ma znajomego blacharza i/lub lakiernika to tylko brać ;-)
~Marianopulos
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Używaną Vectrę można kupić za naprawdę symboliczne pieniądze, spalanie tylko doda jej atrakcyjności, ze znalezieniem części też nie ma problemu i nie są przesadnie drogie.