Lista ocen Opel Vectra B (718) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tychy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
cena... teraz OK za 10 tys moza wyrwac taka vectre jak mam ja a za 23 tys. mozna juz ja miec z silnikiem 2.5 z full opcja wybralbym ten model ale z wiekszym mptorem!
~amigo
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
jak za auto tej klasy, to warte jest swojej ceny używana octavia jest tańsza, ale padają skrzynie biegów i jest fatalna deska rozdzielcza, oraz materiały / pół klasy niżej /
~agent2107@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Jesli ktos chce kupic ładną furkę, nie wydając duzych pieniędzy w porównaniu z Japonczykami, po których uwazam ze pozostał obecnie juz tylko mit, na prawde szczerze polecam.
~Greg
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
14 tyś za klimę , tempomat , el. szyby i lusterka, halogeny , kont.trakcji , ABS, 2xairbag, komputer, drewno, alufelgi, kiera skóra - multifunkcja, to na bank nie jest dużo.
~Piotr
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Warto było za taką kaskę. Dałem 23000, był juz z gazem i był serwisowany. Na poprzednim Fiacie Bravo straciłem w przeciągu 3 lat 10000 zł. Z tym chyba nie będzie podobnie.
~driko111@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Kupiłem na przetargu w firmie za połowę wartości giełdowej. Samochód serwisowany jak należy cała masa nowych oryginanych części. Życzyć wszystkim takich zakupów
~kolo
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
jeżdze główinie na niedługich trasach autko zachowuje sie wręcz świetnie!!!wiadomo casem trzeba dołożyć troche pieniedzy,ale naprawde warto!!!auto niezawodne!!!gorąco polecam!!!
~K.
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Swoją Vectrę z 1997 r. z wysokim wyposażeniem (klima, szyber, elektr szyby, lusterka, podgrzewane etc) dałem 19.000 wraz z oponami zimowymi. Stan idealny techniczny.
~Mario
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Kupiłej Vectre jak jeszcze ceny były bardzo wysokie na nie ale nie żałuje, teraz można dostać ja w cenie 14 tys wiec cena naprawde doskonała w stosunku do jakości i komfortu jazdy
~posiadacz jeżdze bo musze jak bym mógł bym se nową kupił za 155tys to jest maszyna
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
no z tym jest troche źle bo samochodyt są w bardzo rużnych stanach niektór(żadsze) są sprawne i niezawodne lecz większość jest w złym stanie dobite i tylko do pozbycia